Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

В Олександрії депутат напав на журналіста

Автор: Нова Газета

23 жовтня депутат Кіровоградської обласної ради, начальник управління ЖКГ, містобудування та архітектури Олександрійської міської ради Геннадій Лоцман напав на місцевого журналіста, редактора сайту «Тексти. Олександрія» Віктора Голобородька, штовхав та намагався вибити з рук камеру. Про це потерпілий особисто повідомив представникові ІМІ (Інститут масової інформації) в Кіровоградській області.

 

Інцидент стався поблизу місцевого сміттєзвалища, яке надвечір, за інформацією журналіста, заблокували комунальники, а він там вів відеозйомку.

«Мені зателефонували місцеві мешканці з проханням висвітлити ситуацію навколо сміттєзвалища. Туди буцімто приїхали підпорядковані управлінню ЖКГ працівники, заблокувавши в'їзд. Близько першої ночі я прибув на місце та почав відеофіксацію події. В кадр потрапив автомобіль Геннадія Лоцмана, що, судячи з усього, не сподобалось останньому. Чиновник-депутат накинувся на мене, спробував вибити з рук фотоапарат, почав штовхати», – розповів Віктор Голобородько.

Журналіст разом із другом, який підвіз його до сміттєзвалища, спробували нейтралізувати конфлікт і реагувати спокійно на те, що відбувається. У результаті до місця події почали сходитися місцеві жителі, після чого Геннадій Лоцман поїхав.

«Одразу після цього поїхав до поліції – написав заяву про перешкоджання журналістській діяльності та вчинений напад. У лікарні зафіксували отримані ушкодження: нічого серйозного, трохи руку зачепило, та все ж. Справу буду доводити до кінця, а то це вже переходить будь-які межі адекватності», – резюмував журналіст.

Джерело: сайт ІМІ