Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Жителі Бобринецького району готові перекрити державну трасу через закриття поштових відділень

Автор: Нова Газета

Про це йдеться на сайті Національної спілку журналістів України.

 

«За останні пів року в Бобринецькому районі скоротилась мережа поштових відділень, а в самому райцентрі Бобринці пошта працює лише кілька днів на тиждень. Крім того, в районі, де з промислових підприємств діє тільки друкарня, скоротили 27 працівників поштового зв’язку, а це показник безробіття у сільській місцевості», – написав у листі заступник голови Кіровоградської обласної організації Національної спілки журналістів України, головний редактор місцевої газети «Честь хлібороба» Ігор Леус до міністра інфраструктури України Владислава Криклія. Крім того, у листі йдеться про те, що через погану доставку преси місцеві жителі готові навіть перекривати державну трасу Кропивницький – Миколаїв.

У Національній спілці журналістів визнають, що ситуація з різким скороченням передплатних тиражів газет є критичною та зумовлена великою мірою скороченням поштових відділень, а не розвитком нових медіа та проникненням мобільного інтернету.

«За розмовами про поштову реформу та розвиток інтернету багатьох українців у селах за останні роки позбавили доступу до поштових послуг, а читачів – до газет. Від нового міністра інфраструктури та уряду і видавці, і громадяни зачекалися на перегляд руйнівних рішень попередньої влади щодо комерціалізації Укрпошти. І посадовцям варто не відкидати ці скарги, які надходять не лише з Кіровоградської області, та не доводити людей до перекриття трас», – зазначив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Також у НСЖУ зазначають, що 21 листопада у Києві скликається всеукраїнська нарада редакторів газет для розгляду критичної ситуації з доступом українців до друкованих ЗМІ. На захід запросили урядовців, керівництво Укрпошти та народних депутатів.