Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Приютівська громада – із символікою

Автор: Нова Газета

У Приютівський ОТГ підбили підсумки конкурсу на найкращу концептуальну пропозицію та логотип громади.  За підсумками онлайн-голосування та оцінювання робіт оргкомітетом переможницею конкурсу стала Наталя Андріянова – дизайнерка «Нової газети» та проєкту «Баба Єлька».

 

«На рушниках, вишитих в центральній Україні, часто можна побачити орнамент із зображенням листя хмелю. Тому в основу цього логотипа я заклала елементи цієї рослини. Хміль символізує молодість, активний розвиток (він швидко росте і дуже живучий). Також логотип символізує шість громад, що об’єдналися в Приютівську ОТГ», – так пояснює Наталя Андріянова свій задум.

Всього надійшло 9 варіантів логотипів. Голосування проходило в онлайн-режимі, а організаційний комітет визначав переможця. Вручив заслужений сертифікат переможниці приютівський селищний голова Андрій Коломійцев на урочистих зборах громади, присвячених Дню Незалежності України.

Колектив «Нової» вітає свою колегу з перемогою і бажає невичерпних джерел натхнення, цікавих, креативних ідей і безліч приводів нам тобою пишатися.

Відвідавши  селище Приютівка, ми скористалися нагодою побувати у чудовій парковій зоні, слава про яку вже поширилася далеко за межі Кіровоградської області. Це справжній шедевр садово-паркового мистецтва, що розкинувся на березі річки Інгулець. Зелені газони з підстриженою травичкою, якою так приємно пройтися у спекотний день, фонтани і штучне озерце з рукотворним водоспадом, невеличкий пляж, що манить прохолодою, безліч фотозон  і місця для відпочинку, облаштовані доріжки, місця для парковки, зручні лавки, різноманітні зелені насадження – все зроблено для релаксу відпочиваючих. Сюди захочеться повернутися (сподіваємося, так і буде). А ще подумалося, що не кожен обласний центр має такий чудовий парк (наш не виняток). Це справжня перлина Кіровоградщини, не дарма приютівці ним так пишаються. До речі, вхід безкоштовний.

Приютівська громада робить великі ставки на розвиток місцевого туризму, і вона має всі шанси стати місцем паломництва для любителів активного відпочинку,  чистого повітря, чудових краєвидів.

Олена ЦЮЦЮРА,
фото Наталії АНДРІЯНОВОЇ