Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Кіровоград сміявся

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

4 грудня ті, хто вирішив провести вечір в Кіровоградській обласній філармонії, не прогадав: протягом трьох із половиною годин глядачів розважали команди КВН із усієї України, змусивши плакати від сміху і втомлюватися від овацій.

 

Кіровоград сміявся із жартів двадцяти відомих і нових команд, що приїхали до нас із Києва, Луцька, Кременчука, Херсона, Полтави, Житомира, Хмельницького, Чернівців, Миколаєва, Комсомольська, Харкова і навіть із острова Джарилгач.

Відкривали свято гумору кіровоградські жартівники «Маленький Париж», які назвавши Кіровоград столицею гумору, задали тон усьому святу. До речі, «малі парижани» і стали ініціаторами фестивалю.

Вельми несподіваним виявилося те, що учасникам вдалося адаптувати жарти до кіровоградської дійсності: сміялися із Балашівки та 101 мікрорайону, з намірів депутата Кіровоградської міської ради Артема Стрижакова встановити світлофор на «перетині двох паралельних вулиць», про невтомних продавців супермаркетів АТБ, успіхи футбольної команди «Зірка», з відключень електроенергії. Ностальгійно згадували долар по 8 гривень. А символічні буквосполучення ПТН ПНХ отримували найбільшу підтримку в публіки.

Кіровоградська команда «Пиріжки з Ізюмом» викликала овації мініатюрою про центр Кіровограда о дев’ятій вечора. Уявіть собі: ніч, темрява, Дворцовою ганяє вітром перекотиполе. А кавалер пропонує своїй дівчині: «Може, уранчику?». Так молодь сміялася, а глядачі плакали над провінційністю нашого міста.

КВНники із Комсомольська просто «порвали» залу мініатюркою про те, як на футбольному матчі закінчилися кричалки. Фанати далеко не ходили і вирішили пригадати рекламу ліків: «Амбробене – це сироп від кашлю» ‒ закричали вони на манер футбольних кричалок. А потім, обізвавши суддю дуфалаком, а арбітра ще якоюсь незрозумілою лайкою-назвою ліків, кланялися залі, що сміялася.

 

Жарт від команди «Сонячний проспект» (о. Джарилгач): «Розмітка кіровоградських доріг перемогла
на конкурсі дитячих малюнків»

 

Були й відверті погрози, покликані налякати членів журі. Так, наприкінці свого виступу актор із кіровоградської команди «Південний парк» вирішив додати: «Моя мама працює в обленерго… Тож якщо ми сьогодні не переможемо, то… Ви самі розумієте, шановне журі…».

Команда «Скіф» жартувала на тему пожеж на ринку «Босфор», пояснивши це естафетою «Файр бек челендж» (на манір обливання водою, пам’ятаєте?). «Передаю естафету Критому, Центральному та Європейському ринку» ‒ заявив в ефірі кіровоградського телебачення власник ринку «Босфор». І в залі усім стало зрозуміло, чому «Босфору» не щастить і майже щороку там трапляються пожежі.

 

Жарт від команди «Відпочиваємо разом» (Хмельницький):
«Бабуся кинула пельмені у джакузі, бо думала, що водичка вже закипіла»

 

Херсонські хлопці в яскравих костюмах розпочали свій виступ, намагаючись зрозуміти, якою спільною назвою можна було б назвати Херсон та Кіровоград. «Невже Кіровсон?». А зала сміялася із зовсім іншого слова.

Отже, перемогли у непростих змаганнях гості – команда «Лукас» із Кременчука. Другими стали неперевершені дівчата із Чернівців («Жіноча збірна Чернівців»), а третє місце розділили «Наївність» (Кіровоград) та «Відпочиваємо разом» (Хмельницький).

Додамо, що фестиваль відбувався під патронатом голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка, а команда-переможець отримала приз у сумі 10 тисяч гривень.