Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Дітям та воїнам від «Добротвору»

Автор: Нова Газета

Сотні солодких подарунків передав діткам, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір» під час щорічної акції «Святий Миколай іде до дітей». 

 

Цьогоріч дарунки отримали вихованці Бобринецької і Рівнянської спеціальних шкіл-інтернатів, Піщанобрідської спецшколи (колишня загальноосвітня школа-інтернат) і аграрного ліцею, дітки з інвалідністю з Компаніївського району, а також маленькі пацієнти обласного протитуберкульозного диспансеру, талановиті вихованці ЦДЮТ «Юність» мікрорайону Нового та багато інших.

Солодку акцію до зимових свят сім років тому започаткував засновник фонду «Добротвір» Станіслав Березкін. 6 грудня минулого року меценат пішов з життя, але діяльність фонду не припинилася. У пам'ять про батька і чоловіка, рідні Станіслава Семеновича взялися продовжувати його благодійну справу.

Вікторія Станіславівна Березкіна особисто привезла новорічні подарунки незвичайній родині, яку серйозно підтримував її батько. Ідеться про дитячий будинок сімейного типу Ніла та Ірини Плохових у селі Клинці Кропивницького району про успіхи якого часто розповідає «Нова газета».

А завдяки підтримці волонтерів ГО «Серця матерів Кіровоградщини» солодощі від «Добротвору» дісталися аж до фронту і потішили українських воїнів, які зустрічали різдвяно-новорічні свята не в затишних оселях, а в холодних окопах.