Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Світлана Манько: Запрошуємо довірити своє здоров’я нашим лікарям

Автор: Нова Газета

В інформаційному просторі досить часто трапляються новини про те, що українські лікарі виїжджають за кордон у пошуках комфортніших умов для роботи. У Маловисківській лікарні можуть похвалитися: тут працюють молоді лікарі, які обрали Малу Виску свідомо.

Четверо з них – співробітники акушерсько-гінекологічного відділення – лікарі акушер-гінекологи Євген Коваленко, Марія Жельман, Андрій Макаренко, педіатр-неонатолог Ірина Яворська.

«Я пишаюся нашим колективом. У нас є досвідчені колеги зі стажем понад 25 років, зокрема медичні дитячі сестри та акушерки, а є молоді лікарі, які володіють новітніми навичками, працюють із сучасною апаратурою, креативні. Чудова команда! Це той випадок, коли є баланс досвіду і сучасних підходів до лікування жінок та ведення вагітностей. Про кожного мого молодого колегу я можу довго розповідати. Доброзичливі, позитивно ставляться до кожної породіллі! Жінки їм довіряють! Для мене як для завідуючої відділенням важливо, що це їхній свідомий вибір», – розповіла завіджувачка відділенням Світлана Манько.

Андрій Макаренко працює в гінекології та пологовому відділенні.

Це випускник Запорізького медуніверситету, інтернатуру проходив на базі Дніпровського перинатального центру та акушерсько-гінекологічного відділення Маловисківської лікарні, фах – лікар акушер-гінеколог.

Євген Коваленко після закінчення Запорізького державного медичного університету пройшов інтернатуру в обласному перинатальному центрі за фахом лікар акушер-гінеколог. Працює в жіночій консультації та веде вагітних жінок і надає ургентну допомогу в акушерсько-гінекологічному відділенні.

Ірина Яворська – педіатр-неонатолог, випускниця Дніпропетровської медичної академії, пройшла інтернатуру на базі Криворізької дитячої лікарні та Маловисківської лікарні. Працює в пологовому відділенні Маловисківської лікарні.

Марія Жельман – лікар-гінеколог жіночої консультації, закінчила Вінницький медичний університет та інтернатуру Вінницького перинатального центру. Весь колектив  очолює досвідчена лікар акушер-гінеколог з багаторічним стажем Світлана Манько.

Маловисківський пологовий запрошує довірити своє здоров’я команді професіоналів.