Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Вони були ровесниками Незалежності

Автор: Нова Газета

На війні загинуло подружжя з Кропивницького

 

27 червня Кропивницький попрощався із подружжям кропивничан, яке загинуло на Луганщині. Тарас та Ольга Мельстери були ровесниками Незалежності України, добровольцями, які пішли на війну з перших днів російського вторгнення.  

Про загибель дітей повідомила мама Ольги, громадська активістка, голова ГО «Територія успіху» Інга Дуднік. «Коли життя змусило їх змінити комп'ютерні мишки на автомат, я намагалась прийняти їхній вибір. Коли донька обрізала коси не тому, що хотіла змінити зачіску, а тому що заважали носити бронік, мене накрило. А сьогодні я плачу.  Не маю сил щось говорити, писати. Вони стали нашими янголами-охоронцями. Дякую, що захищали нас на землі, тепер захищаєте з неба. Боляче, дуже боляче», – написала вона на своїй сторінці у фейсбуці.

Ольга Мельстер була відомою у місті кондитеркою, брала участь у благодійних проєктах, займалася громадською діяльністю та волонтерством. Тарас працював у IT-сфepі, був єдиним сином голови ГО «Флора» Людмили Шестакової. 

На фронті Ольга і Тарас служили в одній частині. Прощання з Героями, які полягли, захищаючи Україну від російських загарбників, відбулося на Алеї почесних воїнських поховань  Далекосхідного кладовища.