Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Розкіш «Вересневих самоцвітів»

Автор: Нова Газета

Золотою погодою і щирими обіймами зустрічав гостей Все-українського фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» музей-заповідник «Хутір Надія», який на день став духовною столицею України.

 

На «Хутір Надія» з’їхалися митці з Кіровоградщини, із дев’яти областей України та з Литви. Вже традиційно можна було помилуватися шедеврами народних майстрів, поспостерігати за роботою художників, пообійматися з віковічними дубами, посадженими самими корифеями, послухати мудрих людей і насолодитися грою акторів Кіровоградського театру ім. М. Кропивницького.

У рамках фестивалю на «Хуторі Надія» відбулося театральне дійство «Блажен народ, що мав такого сина», присвячене постаті Марка Кропивницького, а також традиційні Кропивницькі читання у виконанні акторів нашого театру. Крім того, начальник управління НБУ Віктор Томашин презентував ювілейну монету, присвячену корифею українського професійного театру Івану Тобілевичу, якому нинішнього року виповнюється 170 років з дня народження. Першою власницею монети стала Герой України, народна артистка України і лауреат Шевченківської премії Ада Роговцева. Погостювавши на «Хуторі Надія», увечері Ада Роговцева дала творчий вечір на сцені Кіровоградського обласного музично-драматичного театру ім. Марка Кропивницького, зачарувавши кіровоградців своєю щирою сповіддю.