Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

«Добротвір» передав Компаніївському навчальному комбінату автомобіль

Автор: Нова Газета

Благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір» передав Компаніївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату легковий автомобіль  «Лада 2112».

На  захід зібралися учні місцевої школи, викладачі комбінату, керівник управління освіти Компаніївської РДА Василь Шмега, представники народного депутата.

Ключі та документи на машину директору комбінату Анжелі Штундер вручив представник народного депутата Іван Литвин.

 «Ми дуже вдячні Станіславу Березкіну за те, що подарував нам машину. Термін експлуатації нашого старенького «Москвича 412» вже давно вийшов. Діти з 12 шкіл району навчатимуться водінню та зможуть отримати професію разом зі шкільним атестатом», – зазначила директор навчально-виробничого комбінату.

Під час передачі машини представник народного депутата Іван Литвин зазначив, що Станіслав Березкін не одне авто передав на схід, але нині легковий автомобіль дуже потрібен і на мирній території, щоб молодь була готова до самостійного життя, здобула професію та могла себе реалізувати.

Від імені учнів Компаніївської школи гостей вітала Катя Циганенко, а здібний учень 11 класу Олександр Таран отримав право здійснити разом із вчителем перший виїзд на навчальному авто.

Подібні навчально-виробничі комбінати створені та працюють майже в усіх районних центрах області. Компаніївський комбінат ось уже 20 років очолює Анжела  Анатоліївна Штундер. Тільки у минулому році комбінат підготував 87 водіїв, із них 58 – для сільської місцевості. Про великий попит на цю професію в Компаніївському районі свідчить той факт, що черга на вечірні курси сформована на 2 роки вперед.

Олександра МОСУЗЕНКО,
фото автора