Сергій КУЗЬМЕНКО: Зменшення врожаю не повинно вплинути на ціну та якість хліба

Автор: Нова Газета

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко минулого тижня побував із робочою поїздкою на одному із флагманів сільського господарства області ТОВ «Рассвет», що у Новоукраїнському районі.

 

Очільник області оглянув сонячну електростанцію, побував на току та на ланах господарства.

«Сучасне сільське господарство повинне бути енергоощадним та високотехнологічним. Яскравим прикладом такого господарювання є «Рассвет». Методи ведення хазяйства дозволяють отримувати достойний результат, поповнювати місцеві бюджети та постійно підвищувати зарплату працівникам – ще минулого року середня заробітна плата на підприємстві не доходила до 5 тисяч гривень, а в останні півроку становить майже 7 тисяч 200 гривень, і це також є прикладом для інших господарств», – зазначив Сергій Кузьменко.

Він також звернув увагу на хід жнив. Так, зауважив він, до збирання на Кіровоградщині цього року підлягає трохи менше площ. Якщо торік це було 470 тис. гектарів посівів, то нині це 408 тис. Під час вегетації у цьому році погода не балувала, тому  порівняно з минулим роком по області очікується зменшення урожаю на 10-15%.

Проте, зазначив голова ОДА, навіть за найгірших прогнозів аграрії області зберуть 3 млн тон зернових, що цілком достатньо, щоб протягом року не виникало питань стосовно ціни та якості хліба.

Наш кор., фото прес-служби ОДА 

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА