ЧИ ГОТОВІ КОМУНАЛЬНИКИ до опалювального сезону?

Автор: Нова Газета

Чотири теплопостачальні підприємства області досі не мають актів готовності до роботи в опалювальний період. Про це на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомила директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольга Довжук. 

 

Комплексно підготовлено 3793 житлових будинки (97,2%), відремонтовано 491 покрівлю (96,8% від запланованого), 363 опалювальні системи (100%), 459 систем холодного водопостачання (96,6%) та 567 систем енергозабезпечення будинків (97,1%).

З місцевих бюджетів області цього року на капітальний ремонт житлового фонду спрямовано 23,7 млн грн, у тому числі на відновлення ліфтів – 2,5 млн, завдяки чому відремонтовано 84 ліфти (73,7% від запланованого) та проведено експертне обстеження 46 ліфтів.

Повністю готові до роботи 104 одиниці спецтехніки, заготовлено 10 тис.т посипкового матеріалу.

До опалювального сезону підготовлено загалом 384 котельні (99,5%) і лише два підприємства не задекларували повну готовність свого котельного обладнання. Щодо підприємств галузі комунальної теплоенергетики, які мають підписати акти готовності до роботи в опалювальний період в інспекції Держенергонагляду, то із 21 підприємства 17 це вже зробили, а чотири досі таких актів не мають. Це МКП «Дім Бобринець», СП ТОВ «Світловодськпобут», КП «Теплоенергетик» (Кропивницький), ТОВ «Захід-Схід-Енерго» (Олександрія).

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА