Більше тисячі пенсіонерів в області отримують пенсію понад 10 тис. грн

Автор: Нова Газета

За iнформацiєю начальника головного управлiння Пенсiйного фонду України в областi Наталiї Сiмонян, на сьогоднi пенсiї в областi отримують 288,5 тис. пенсiонерiв. Про це iдеться на сайтi Кiровоградської ОДА.

 

Майже 77% у структурi пенсiйних виплат займають пенсiї за вiком, 10,5% становлять пенсiї по iнвалiдностi, 5,6% – пенсiї у зв’язку з втратою годувальника, 5,8% – пенсiї за вислугу рокiв, 1% – соцiальнi пенсiї.

Із початку року на пенсiйнi виплати в областi було спрямовано 4,6 млрд грн, що на 311 млн грн бiльше вiдповiдного перiоду минулого року.

Перерахунок усiх пенсiй був проведений з 1 жовтня поточного року автоматично, без особистих звернень пенсiонерiв, за матерiалами пенсiйних справ.

Сьогоднi 70,9 тисячі пенсiонерiв областi отримують пенсiї у розмiрi до 1,5 тисячі гривень, бiльше 168 тисяч пенсiонерiв – вiд 1,5 до 3 тисяч гривень, 28,9 тис. пенсiонерiв – вiд 3 до 5 тисяч гривень, 7,5 тисячі пенсiонерiв – вiд 5 до 10 тисяч, а майже 1,3 тис. пенсiонерiв отримують понад 10 тисяч гривень.

Інфографіка «НГ»

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА