Що то було? Нафтову компанію кошмарили більше доби

Автор: Нова Газета

Співробітники Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) Чернігівської області більше доби (12-13 грудня) проводили обшуки на нафтопереробному підприємстві ТОВ «Кіровоградська нафтова компанія», виробничі потужності якого знаходяться в селі Шостаківці Кропивницького району.  

 

Більше 20-ти податківців з’явилися на підприємстві близько 10-ї години 12 грудня і пред’явили ухвалу суду в рамках кримінального провадження за ч.1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків).

За словами представника ТОВ, який спілкувався із «НГ» на правах анонімності, особливим предметом інтересу з боку гостей стали бочки із хімічною речовиною, яку використовують у виробництві. Їм надали можливість відібрати проби речовини для аналізу. Однак ті вирішили вилучити понад десяток бочок.

– Ми намагалися переконати податківців, що речовина дуже небезпечна. Якби, не доведи Господь, хоча б одна бочка пошкодилася, то значну територію оголосили б зоною екологічного лиха – тут би все вимерло. А поруч же живуть люди, сільськогосподарські угіддя. Добре, що все обійшлося, – зазначив співрозмовник, додавши, що ці хімічно небезпечні речовини повинні доставлятися спецтранспортом. Натомість  працівники ДФС намагались їх штовхати, тягнути автівками на зчепленні.

Вранці 13 грудня працівники підприємства, що приїхали на роботу, організували мітинг проти дій податківців та заблокували дорогу, по якій хотіли вивезти небезпечний вантаж. Керівництву товариства навіть довелося викликати поліцію та рятувальників, побоюючись надзвичайної ситуації.

У Кіровоградській нафтовій компанії стверджують, що всі податки сплачують, а своїми діями податківці можуть спричинити збитки і призвести до зупинки роботи підприємства.

Наразі, за словами представника ТОВ, бочки із отрутою залишилися на базі під відповідальне зберігання.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА