Капремонт траси на Миколаїв завершать у вересні

Автор: Нова Газета

У 2018 році Служба автомобільних доріг в області продовжила ремонтні роботи на автомобільній дорозі Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв на ділянці від обласного центру до межі із Миколаївською областю.

 

За інформацією начальника САД в області Вадима Коюденка, торік відремонтували близько 20 кілометрів цієї ділянки дороги. У нинішньому планують відремонтувати ще 33 кілометри до кордону з Миколаївською областю. Загальна вартість ремонтних робіт 2018 і 2019 років складатиме більше 716 мільйонів гривень. У цьому році вже регенерували 13 кілометрів дороги. Начальник служби переконаний, що при плановому проходженні тендерних процедур і плановому фінансуванні на середину вересня дорога буде завершена і повністю здана в експлуатацію.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко побував на одній із ділянок робіт.

– Кабінет Міністрів має стратегію у найближчі два роки з'єднати усі обласні центри якісними дорогами. Для Кіровоградської області це Дніпровський, Миколаївський, Київський, Полтавський і Уманський напрямки. Це, умовно кажучи, ті стратегічні напрямки, над якими ми почали працювати кілька років тому і далі продовжуємо. Завершено дорогу у Дніпровському напрямку. Від Знам'янки до Дніпропетровської області маємо 77 кілометрів капітально відремонтованої дороги фактично європейського зразка. Чекаємо початку ремонтних робіт дороги на Умань. Саме там уже в травні маємо розпочати один із найскладніших напрямків. У цьому місяці також має початися ремонт наступної ділянки дороги у напрямку Полтави. 10 кілометрів уже зробили у минулому році, у цьому плануємо ще 5 кілометрів. Фактично в усіх напрямках від обласного центру будуються і реконструюються дороги державного значення, – сказав голова, спілкуючись із журналістами. Він висловив упевненість, що за 2019–2020 роки на Кіровоградщині можна мати реконструйовані і якісні дороги державного значення.

Фото прес-служби ОДА

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА