Коли яйця дійсно стали «золотим» товаром…

На жаль, осінь нас вітає не тільки початком холодів, але й підвищенням цін у супермаркетах. Яйця є одним із найнеобхідніших продуктів у холодильнику кожної господині.  

Детальніше...

Райкович: «Необхідно створити надійний запас»

На тлі знищення та грабунку українських продуктових запасів ворогом, бойових дій на сході, часткової окупації півдня та мінування півночі тиловим областям поставлене завдання зробити все можливе, щоб забезпечити продовольством усю країну. Це стосується й Кіровоградщини.

Детальніше...

Тисяча з «інструкцією»

У Кіровоградській облдержадміністрації пояснили, як українці зможуть отримати 1000 гривень за програмою Президента

Детальніше...

ВІД ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ДО ПРОДУКТОВИХ КАРТОК. Як планують стримати ціни?

Українців не здивувати зростанням цін. Чимало громадян пам’ятають гіперінфляцію 90-х, невизначеність початку нульових і різкий стрибок 2014 року. Сьогодні ситуація не така драматична, але на тлі пандемії, війни та економічної кризи ціни стабільно повзуть вгору. Чому все дорожчає, як стримати ціни та чи продовжиться тенденція далі? Відповіді шукали експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

Детальніше...

«ПЕРЕЖИВЕМО ТРАНСФОРМАЦІЮ і повернемо клієнтів»

На Кіровоградщині почався процес упровадження пересувних поштових відділень. Цій реформі була присвячена нарада керівництва обласної дирекції Укрпошти та редакторів місцевих друкованих видань.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА