Мураліст Олександр Брітцев: «Україна – це свобода!»

19 серпня у Кропивницькому презентували 27 метровий мурал «Україна – це свобода», створений художником родом  із Донецька Олександром Брітцевим. Олександр разом із родиною, рятуючись від війни, оселився у селі Бірки Олександрівської громади, але мурал у Кропивницькому вирішив намалювати як подяку Кіровоградщині за прихисток. «Нова газета» поговорила з Олександром про мистецтво, війну і майбутні плани.

Детальніше...

Yelka презентувала новий кліп

Етногурт YELKA презентував нове відео на  щемливу та глибоку пісню «Ой сяду я край стола». Пісню записали в експедиції команди «Баби Єльки» у село Липняжку Добровеличківського району ще у 2019 році. Минулого року YELKA  вперше виконала її осучаснений варіант, але саме зараз назріла потреба зняти кліп до неї, розповіла лідерка гурту Світлана Буланова. 

Детальніше...

Вшануймо!

 

У кропивницькому Музеї мистецтв презентували мандрівну виставку «Вшануй», присвячену пам'яті про героїв Революції Гідності та учасників російсько-української війни.

Детальніше...

«Промовчати Мельпомені означає скоритися окупантові»

 

Кропивницький театр показав виставу на підтримку херсонських театралів

Детальніше...

Коні і барині. Як у Новій Празі відновили забуте мистецтво випікання пряників

У своїх етнографічних матеріалах, що були зібрані в Новій Празі й видані в Петербурзі у 1916 році, відомий дослідник Іван Бессараба писав про те, що на Святий вечір у Різдво хрещені батьки обдаровували своїх похресників «пряниками в виде коней с красными хвостами». Призабуту традицію вирішили відтворити у Новопразькому будинку культури №1.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА