Yelka презентувала новий кліп

Етногурт YELKA презентував нове відео на  щемливу та глибоку пісню «Ой сяду я край стола». Пісню записали в експедиції команди «Баби Єльки» у село Липняжку Добровеличківського району ще у 2019 році. Минулого року YELKA  вперше виконала її осучаснений варіант, але саме зараз назріла потреба зняти кліп до неї, розповіла лідерка гурту Світлана Буланова. 

Детальніше...

«Промовчати Мельпомені означає скоритися окупантові»

 

Кропивницький театр показав виставу на підтримку херсонських театралів

Детальніше...

Коні і барині. Як у Новій Празі відновили забуте мистецтво випікання пряників

У своїх етнографічних матеріалах, що були зібрані в Новій Празі й видані в Петербурзі у 1916 році, відомий дослідник Іван Бессараба писав про те, що на Святий вечір у Різдво хрещені батьки обдаровували своїх похресників «пряниками в виде коней с красными хвостами». Призабуту традицію вирішили відтворити у Новопразькому будинку культури №1.

Детальніше...

Вшануймо!

 

У кропивницькому Музеї мистецтв презентували мандрівну виставку «Вшануй», присвячену пам'яті про героїв Революції Гідності та учасників російсько-української війни.

Детальніше...

Михайлик Бакун – наймолодший актор Кіровоградщини

Міші – чотири роки. Він ходить на плавання, займається англійською та… знімається у фільмах. За десять місяців роботи маленький актор знявся у близько десяти стрічках. Біля десятка разів був моделлю для американських журналів та чотири рази став зіркою реклами. Як хлопчик з маленького містечка Новоукраїнка підкорює український кінематограф, розповіла його мама Віта.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА