Найголовніші красуні Центральної України

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Напередодні свята 8-го Березня відбувся завершальний етап конкурсу краси та грації Королева Кіровограда та Королева Центральної України.

 

 


У передсвятковий вечір глядачі з особливою насолодою сприймали все, що відбувалося на сцені. А там було чим полюбуватися – найкрасивіші дівчата виборювали право на корону Королеви. Світло згасло, яскраві софіти готують до мандрів магією краси, і ось перша зупинка – Єгипет.

Перше, з чим познайомилися глядачі у цьому стилі, – це грація дівчат і, звичайно ж, їхні стрункі ніжки (тематичні сукні дозволили їх гарно розгледіти!). У цьому конкурсі можна було почути і короткі презентації кожної дівчини, які озвучила ведуча конкурсу Марія Мельник. Повертаємося на Батьківщину, щоб роздивитися всі барви української краси.

Файні паняночки показали глядачам, що український національний одяг не обмежується вишиванкою та червоною спідницею, хоча і з цього теж можна зробити оригінальний костюм. До речі, виходу в українському стилі гарно пасував вокал соліста Кіровоградської обласної філармонії Олексія Козачинського.

Нагадав про те, що скоро літо, улюблений конкурс чоловіків. Тут дівчата мали можливість показати свою готовність до купального сезону. Вихід у купальниках – конкурсантки отримують свою порцію засмаги від софітів, а чоловіки дивляться ту частину конкурсної програми, заради якої прийшли. Вихід був стилізований під дівчину Джеймса Бонда.

Мабуть, за всі роки існування цього героя не було зібрано стільки красивих дівчат в одному місці! Останній конкурсний вихід у довгих сукнях (тут уже судді відпочивали, адже специфіка конкурсу краси така, що вихід у вечірніх сукнях оцінюється за особливою системою) показав, хто з дівчат запам’ятався глядачам.

За одним порухом руки Єлизавети Горлової зал здійнявся вигуками підтримки, не менш бурхливі оплески викликала поява Родіки Мороз та Ольги Бондаренко. Своєю ніжністю та щирістю підкорювали зал сестрички Анастасія та Марина Сандирєві. Упевнено та вишукано показувала свою золотаву сукню Юлія Неклега. Останнім акордом симфонії краси та грації було оголошення переможниць ‒ титул королеви Кіровограда здобула Ангеліна Місаєва, а королевою Центральної України стала Анастасія Довга із Нікополя.

Тепер дівчата представлятимуть Кіровоградщину і всю Центральну Україну на інших конкурсах. Побажаймо їм успіхів і сили врятувати світ своєю красою!

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА