Карту «Височинне Поінгулля», створену кропивничанами, презентували у Миколаївській області

Автор: Нова Газета

Гостинно зустріли команди благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір», громадської організації «Спільна дія» та географічного товариства Кропивницького в Новому Бузі Миколаївської області.

Кропивницький географ Андрій Домаранський презентував карту «Височинне Поінгулля» у сусідній області на запрошення Регіонального ландшафтного парку «Приінгульський», який внесений на карту.

Ініціатором проекту створення карти став народний депутат України Станіслав Березкін. Саме завдяки його підтримці ця карта була видана п’ятитисячним тиражем.

У новобузьців амбітні плани: відкрити свій край для туристів. Презентація зацікавила керівників району, депутатів обласної ради, місцевих краєзнавців, вчителів.

«Парк «Приінгулля» – один з найближчих до Кропивницького великих заповідних об’єктів з класними ландшафтами та працівниками, які розуміють, яким має бути сучасний заповідний парк. Вони відкриті до туристів та цікавих ініціатив. Раджу запланувати на літо-осінь мандрівки у сусідню Миколаївську область», – зазначив Андрій Домаранський.

Олесандра МОСУЗЕНКО,
фото«Перша електронна газета»

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА