Із колег – у творчий дует

Автор: Нова Газета

Журналісти Світлана Томашевська та Олег Бондар презентували містичний детектив «Марево», виданий у престижному українському видавництві.

 

Робота над книгою тривала майже два роки, і хоча Світлана на відміну від Олега не мала досвіду роботи у жанрі прози, саме завдяки їй роман зрушив з мертвої точки і нарешті зустрівся зі своїми читачами. До речі, перший варіант був написаний російською мовою для видавництва із РФ, і вже у зв’язку з початком російської агресії автори вирішили перекласти твір українською і друкуватися в Україні. Видавництво «Клуб сімейного дозвілля» відразу погодилося на видання, видавши книгу накладом у п’ять тисяч примірників, що не так вже й мало, зважаючи на відсутність у авторів письменницького досвіду.

Сам роман – поєднання містики, пригод та детективу − за словами авторів, читається легко, взагалі це твір для відпочинку та релаксації. «Містично, легко, маревно» – так у трьох словах охарактеризувала його Світлана Томашевська. Роман «Марево» не має вікових обмежень, він сподобається всім, хто любить читати і отримувати від цього задоволення.

«НГ» вітає колег із вдалим почином і бажає легкого пера, натхнення і успіхів на творчій ниві.

Наш кор., фото  «Перша електронна газета»

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА