Виру – вир!

Автор: Нова Газета

У Кропивницькому упродовж 27-29 квітня тривав Третій книжковий фестиваль-виставка «Весняний книговир»

 

Цього разу через значне збільшення кількості учасників основні події книговиру відбувалися на головній площі міста – Героїв Майдану. Фестиваль урочисто відкрили голова ОДА Сергій Кузьменко та міський голова Андрій Райкович, під патронатом яких і проходив захід.  

Участь у заході взяли видавництва з Києва («Час майстрів», «Фонтан казок»), Кропивницького («Імекс-ЛТД»), Львова («Видавництво Старого Лева»), Харкова («Клуб сімейного дозвілля», «Фоліо»), Олександрії («Ездра») та ін. Долучилися до фестивалю й книгарні та бібліотеки.

Програма фестивалю передбачала масу заходів: презентації нових видань знаних та молодих літераторів, зустрічі з неординарними творчими особистостями, автограф-сесії, розпродаж книг для допомоги українським воїнам тощо. ГО «Спільна дія» продавала карту-схему «Височинне Поінгулля та його цікаві місця». Виручені кошти передадуть також на потреби армії.

Місцевий журналіст Петро Мельник представив свою книгу для дітей «Дивовижна подорож Соні й Асі до Скандинавії». Цей твір він написав торік, чим багатьох здивував, несподівано змінивши амплуа.

Свої твори також презентували місцеві письменники Олексій Кононенко, Олександр Жовна, Ольга Полевіна, киянин Андрій Гарасим.

Наш кор.,
фото Ігоря Крушеницького та Сергія ЯКУНІНА

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА