17 березня в Кропивницькому виступить гурт «Один в каное»

Автор: Нова Газета

Інді-рок гурт «Один в каное» утворився у 2010 році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати.

Колектив побував з концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, брав участь у багатьох фестивалях. У Кропивницькому «Один в каное» вже давав концерти у 2015-2016 роках.

У 2016 році «Один в каное» випустив однойменний дебютний альбом, який вмістив 25 пісень, створених за шість років існування, серед них і пісня на слова Івана Франка «Човен», яка принесла гурту впізнаваність.

Сучасний склад гурту: вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

Родзинкою нового однойменного альбому, який «Один в каное» презентуватиме 17 березня в Кропивницькому, є пісня «Ікони», присвячена шістдесятникам.

«Пісня «Ікони» – одна з тих, які приходять нізвідки. Вона захотіла з’явитись і сказати сама за себе. Присвячуємо її тим, хто силою своєї думки, таланту та особистості творив для нас у 60-х», – пояснюють музиканти.

Квитки можна придбати на барі кінотеатру «Портал», у касі театру ім.Кропивницького або онлайн на Gastroli.ua.  Вартість – від 120 до 220 гривень.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА