Андрій Хливнюк розповів про «таємні коди» нового альбому

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

В обласній філармонії відбувся концерт відомого українського гурту «Бумбокс». Перед концертом лідер гурту Андрій Хливнюк поспілкувався із журналістами, розповівши про особливості нового альбому «Таємний код: Рубікон».

 

На запитання журналістів, за яким принципом гурт обирав міста, в яких виступить, Андрій Хливнюк віджартувався: «Що хочте робіть, а Кропивницький має бути обов’язково». Наше місто не вперше насолоджується виступом легендарного «Бумбокса», та цього разу зі сцени лунали абсолютно нові пісні з першої частини нового альбому «Таємний код: Рубікон».

За словами Андрія Хливнюка, у першій частині платівки «Таємний код» більше цитат інших виконавців, є пісні, на які надихнули джазові виконавці. Друга частина альбому має назву «Рубікон» і ця назва невипадкова, адже команда зіткнулася з межо-
вою ситуацією. Крім того, що з гурту пішло двоє людей, «повна біліберда» панувала і в особистому житті майже кожного учасника. «Рубікон» записаний у різних країнах (Україна, Франція, США), проте його презентацію почали, звісно, з України.

Андрій Хливнюк розповів, що серед шанувальників творчості гурту є й такі фани, які подорожують за концертною групою, дехто навіть пересувається автостопом. «Треба буде потім запитати в них, у скільки обійшлися їм такі мандри», – пожартував музикант.

Особливістю презентованого альбому є чуттєвий дует Андрія Хливнюка із Тіною Кароль на пісню «Безодня». Про розкіш виступити разом на одному із концертів «Бумбокса» поки що артисти тільки мріють:

«Тіна кликала мене, а я кликав  її, незважаючи на «Безодню» між нами. Якщо хтось зможе до когось підскочити – це буде круто».

На пропозицію заспівати разом із симфонічним оркестром або, наприклад, оркестром 3-го полку спецпризначення імені Святослава Хороброго Андрій Хливнюк відповів, що мав би за честь працювати з військовими. «Вони всі круті, правда, я вже забув, як із листа читати, хоча колись був солістом хору. Інша справа – зробити класний концерт. Щоправда, доведеться часто їздити на репетиції до Кропивницького..».

А ще Хливнюк зізнався, що втомився від кліпів і наступна відеоробота, скоріше за все, буде відтворювати процес запису пісні у студії.

Щодо емоційного навантаження нового альбому «Бумбокса», то Андрій Хливнюк назвав його щоденником, в якому немає жодного вигаданого слова. «Це історії – реальні історії і публікувати деякі з цих текстів було дійсно важко».

Після туру Україною та короткого відпочинку «Бумбокс» покаже свій новий альбом в Америці та Європі.

Фото О. Майорова

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА