Вшануймо!

Автор: Нова Газета

 

У кропивницькому Музеї мистецтв презентували мандрівну виставку «Вшануй», присвячену пам'яті про героїв Революції Гідності та учасників російсько-української війни.

 

Це 13 світлин, зроблених французом українського походження Юрієм Білаком. Кожна зі світлин має свою історію, основа якої – символічна річ, яка нагадує про людину, яка поклала життя за Україну. На головній світлині виставки зображена вдова нашого земляка Дмитра Придатка, Анастасія. Вона тримає обручку свого чоловіка...

За даними Книги пам’яті полеглих за Україну, Дмитро Придатко загинув під час виходу з Іловайського котла у серпні 2014 року.

Як зазначила Олена Арутюнян, голова Молодіжного центру Кіровоградської області, важливість виставки у тому, що ми вкотре показуємо свій обов’язок шанувати людей, які віддали своє майбутнє за Україну.

«Пересувний формат цієї виставки дозволить зрозуміти, наскільки важливо мати патріотичний дух, відповідальність, сміливість, хоробрість творити майбутнє нашої країни і гуртувати мирний, демократичний і цивілізований шлях, який ми обрали. Я би хотіла закликати усіх присутніх говорити своїм друзям і знайомим, щоб приходили до Музею, приводити дітей, дивитися в очі цим людям і робити для себе висновки. Я б хотіла, щоб оці світлини облетіли весь світ, щоб увесь світ побачив, що таке ця війна і хто ми в цій війні».

У подальшому виставку планують експонувати у КропХабі, а у майбутньому вона буде мандрувати по районах Кіровоградської області.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА