«Інколи в маршрутці я сама собі писала листи на пошту, щоб не загубити сюжет»

«Вона першою все сказала» – так називається дебютна книга кропивницької журналістки Вікторії Семененко. Як під однією обкладинкою вдалося зібрати історії про найважливіше, Вікторія розповіла в інтерв’ю «Новій».

Детальніше...

Птахи з рушників «перелетять» на листівки

«Баба Єлька» почала роботу над проєктом «Серія листівок «Птахи з рушників». До набору увійдуть листівки із зображенням птахів з муралів внутрішнього дворику Обласного центру народної творчості. Уже традиційно фотографом проєкту став Олександр Майоров, дизайнером – Наталя Андріянова із «Нової газети».

Детальніше...

Диво з макулатури

Нещодавно в Ресторації Кропивницьких, що в обласному центрі, відкрилася виставка картин, створених у техніці колажу. Її авторка  – художниця Оксана Калюжна – розповіла «Новій газеті», як купку макулатури перетворити на красу.

Детальніше...

Світлана Кравченко: Мереживо – це моя пісня

Колишня вчителька української мови із села Розсохуватки Маловисківського району своїм хобі захоплює модниць не лише із України, а і з-за кордону. Ірландське мереживо, сукні, чокери, вбрання для немовлят – Світлана Кравченко отримує насолоду від усього, що творить руками.

Детальніше...

На пошуки себе: як українці і поляки вчилися цінувати народну культуру

Новим досвідом і знаннями, яскравими емоціями і сертифікатами міжнародного зразка ознаменувалося закінчення проєкту «Коли більше об’єднує, ніж розділяє», який проходив в українській Кіровоградщині і польській Сілезії  протягом жовтня.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА