Попельнасте – степова перлина

Зізнаюся: ставлюся скептично до подібних формулювань, адже дуже часто далі штучних афоризмів, які мали б характеризувати якийсь населений пункт, справа не йде. «Перлин на папері» вистачає, і не тільки на Кіровоградщині. Але з Попельнастим сталося все інакше.

Детальніше...

Вокаліст «Бумбоксу» у Кропивницькому – про зйомки, пісні і співпрацю із Жаданом

Минулими вихідними у Кропивницькому у рамках всеукраїнського туру “Таємний код: Рубікон” відбувся концерт гурту “Бумбокс”. Перед виступом вокаліст Андрій Хливнюк розповів Першій електронні газеті про співпрацю з Сергієм Жаданом, вихід нової пісні та про написання ймовірного саундтреку до фільму.

Детальніше...

Філармонія запрошує на відкриття 77-го концертного сезону

30 вересня стартує новий насичений культурно-мистецькими подіями філармонійний сезон. За доброю традицією розпочнеться він зі святкового гала-концерту о 18:00.

Детальніше...

Як голованівські школярі вивчали етнокультуру Польщі

Цієї мандрівки могло б і не бути. Бо змінювалися карантинні зони, зростала захворюваність на коронавірус, змінилися правила виїзду за кордон, за дві доби до вильоту з’явилася потреба в оформленні додаткових документів…

Детальніше...

«Баба Єлька. Експедиція на піч». У Кропивницькому презентують телеверсію етнографічного проєкту

10 вересня о 10:00 «Суспільне Кропивницький», етнографічний проєкт «Баба Єлька» і «Горобці продакшн» запрошують на презентацію телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч». Передпоказ відбудеться у кропивницькому кінотеатрі «Портал» (вул. Соборна,1).

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА