Вибори-2020

Переможці нa виборaх голів ОТГ

Детальніше...

Щоб несоромно було дивитись в очі землякам

Дмитро Брайченко балотується у депутати Великосеверинівської сільської ради по округу, до якого входить село Високі Байраки. На відміну від багатьох кандидатів, він не представляє жодну із партій – йде самовисуванцем.

Детальніше...

Хто на вибори з Райковичем?

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович балотуватиметься на другий термін від партії «Пропозиція», створеної ним разом з очільниками Дніпра,  Миколаєва, Житомира, Каховки та Чернівців.

Детальніше...

Не все, що робиться в місті, робиться мером

Думаєте, відремонтована дорога по вашій вулиці справа рук міського голови?! І за освітлення забутих провулків у віддалених мікрорайонах маєте подякувати міській раді? А от і ні. Здавалось би, зробили й добре, яка різниця хто… Але напередодні виборів надважливо знати, хто насправді стоїть за більшістю інфраструктурних змін у Кропивницькому. Щоб не помилитися з вибором, і надалі бути свідками оновлення та осучаснення нашого міста.

Детальніше...

Андрій Табалов: «Більше користі рідному краю принесу як бізнесмен»

Він переконаний, що патріотизм – це не тільки вишиванка та гімн. Для нього патріотизм – це 9-тисячний колектив, понад 200 мільйонів гривень щорічних податків, виробничі потужності в семи областях України, експорт у 30 країн світу та на три континенти.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА