Анатолій ГРИЦЕНКО: Підприємців необхідно носити на руках

Автор: Нова Газета

Минулого тижня Кіровоградщину відвідав лідер партії «Громадянська позиція», екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко.

 

Під час прес-конференції в обласному центрі політик розповів, що приїхав, аби поспілкуватися з партійним активом у рамках семінару для представників із чотирьох областей – Кіровоградської, Запорізької, Черкаської та Дніпропетровської. Адже наразі очолювана ним політична сила активно займається розбудовою партійної структури, поповненням команди та підготовкою до майбутніх президентських виборів.

Олександр Жимінюк та Анатолій Гриценко

«Працюємо над трьома ключовими напрямками, – зазначив Гриценко. – Перший – робота з громадськими організаціями і партіями демократичного табору, аби підійти до президентських виборів з одним кандидатом, а не з десятьма, щоб не залишити чинну владу з олігархатом панувати ще п’ять років. Другий – ми готуємо команду для тривалої, тяжкої, ефективної та часом небезпечної роботи. Бо перемога на виборах – це лише 10% зусиль, 90% – це робота після них, коли доведеться в декого щось відібрати, когось посадити. А вони володіють усім, навіть воєнізованими загонами, тому це буде непросто. Третій напрям – створення плану дій, реалізація якого дозволила б здолати негативні тенденції в країні».

Саме до таких негативних тенденцій Анатолій Степанович відносить збідніння населення і масовий виїзд за кордон. Він наголошує, що ще кілька років і не буде кому розбудовувати країну, окрім як пенсіонерам та до мозку кісток патріотам. Тож головне завдання як нинішньої, так і наступної влади політик вбачає в підвищенні добробуту українців. «Людей цікавить впевненість у завтрашньому дні. Їм потрібна робота, гідна зарплата, а потім і пенсія, можливість створити родину, придбати житло, дати освіту дітям. Не просто виживати…» – підкреслює Гриценко.

Вихід із цієї ситуації є тільки один – розвивати економіку. «Треба створювати робочі місця і буквально на руках носити підприємця, який бере на себе сміливість забезпечувати роботою інших», – наголошує екс-міністр і додає, що для створення нормального конкурентного середовища для бізнесу потрібно знищити олігархат як клас.

Також Анатолій Гриценко прокоментував появу в низці районних газет області статті про його перебування на посаді міністра, у стилі, як він сам назвав, «розікрав, розвалив, розпродав». «Такі статті з’явилися не тільки у вас, але й по всій Україні. Причин дві. Перша – останні опитування показують, що Порошенко не виходить у другий тур виборів, на другому місці – Гриценко після Тимошенко. І навіть партія «Громадянська позиція» – на другому місці. Попри це нищення, за рівнем довіри прізвище «Гриценко» на першому місці, а «Порошенко» – на дев’ятому. Друга причина – це ті покази, які я дав Генпрокуратурі. І якби генпрокурором не був кум Президента, вони вже давно були б у суді. І Петро Олексійович знає, що, коли втратить владу – піде під суд. І я це забезпечу», – розповів лідер «Громадянської позиції».

Політик зауважив, що для когось армія і справді є способом заробити гроші, а для нього була  його життям.

 

«Люди, які мають доступ до інтернету, мають можливість зайти на сайт Міністерства оборони, де за моїм наказом, який діє дотепер, щороку оприлюднюється звіт про роботу Міністерства, називається «Біла книга», і переглянути звіти за 2005, 2006 і 2007 роки. Подивитися, в якому стані я прийняв Збройні сили і в якому передав. Який був наліт у льотчиків-десантників, які при інших міністрах самі «скидалися» на те, щоб підняти літак, при мені виконували 28 тисяч стрибків на рік, що ми виставляли на навчання більше кораблів, ніж Чорноморський флот Росії, і т.д.».

 

«Тих, хто замовляє такі статті про мене, лякає перспектива втратити мільярди, а потім ще й сісти», - підсумував він.

Голова обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» Олександр Жимінюк зазначив, що наразі багато жителів області виявляють бажання приєднатися до політичної сили й балотуватися від неї на виборах в ОТГ. Однак партія не гониться за кількістю, а бере в свої лави людей з незаплямованою репутацією, які поділяють її цінності. Та попри досить жорсткий фільтр, «Громадянська позиція» сьогодні має можливість виставляти своїх кандидатів на виборах до об’єднаних територіальних громад, найближчі з яких відбудуться в Знам’янському районі.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА