Аграрники налаштовані на перемогу

Ігор Крушеницький
Автор: Ігор Крушеницький

Минулої п’ятниці відбулися установчі збори міської організації Аграрної партії України міста Кропивницького. Участь у заході взяли представники 37-ми первинних осередків та 2-х районних в місті організацій партії.

 

Учасники зборів обрали голову міської організації АПУ. Ним став директор СТОВ «Україна» Валерій Шпак. Крім цього, була створена керівна команда організації: затвердили виконком, обрали заступників та керівника апарату.

Під час заходу Валерій Шпак зазначив, що організація, яка розпочиналася з кількох активістів АПУ, нині активно поповнюється новими членами. Із приводу свого обрання головою міського осередку він підкреслив, що головне – не скільки лідер, скільки його команда.

– Одна людина нічого не вирішить, а буде команда – справи будуть рухатися. Разом із вами ми зробимо багато, – сказав він, звертаючись до однопартійців.

Як зазначають у партії, Кропивницька міська організація, яка розпочала партійну розбудову в Кропивницькому 2016 року, вже має за своїми плечима низку здобутків та велику кількість прихильників у місті. Одна із найближчих цілей її роботи – участь у прийдешніх виборах і перемога на них.  

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА