Відбулося офіційне представлення команди «ЗА МАЙБУТНЄ»

Автор: Нова Газета

7 вересня у Кропивницькому відбувся офіційний форум лідерів політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Відкрив захід керівник Кіровоградської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», народний депутат ХІІІ скликання Олександр Горбунов.

 

Нові обличчя, які прийшли на зеленій хвилі, не стали ефективними. І суспільство знову робить ставку на досвід і компетентність. Місцеві громади не хочуть йти шляхом, який  гальмує рух вперед. «Є кому говорити, та нема кому діло робити – ось, що спостерігаємо  останній рік нової влади. Мій парламентський досвід говорить, що місцеві громади мають колосальні можливості для розвитку, але за умови, коли на місцях керують люди, які це розуміють. Зробити своє місто процвітаючим без компетентної команди однодумців неможливо.  Наша мета – сформувати ефективні команди на місцях, щоб реформа децентралізації завершилася вдало, місцеві громади могли самостійно вирішувати важливі питання своїх територій. Ми виступаємо на захист інтересів підприємців, ми за заможну економіку. Хочемо, щоб наша молодь залишалася в наших містах. Ми за повагу до медиків, вони теж на передовій, повагу у вигляді гідних зарплат. На місцях звикли латати, а не будувати, ставити лавки у дворах замість того, щоб осучаснити та реконструйовувати двори глобально.  Ми готові діяти, ми зібрали команду професіоналів з усіх куточків області, тих, хто має досвід, хто довів свою ефективність.  Пам’ятаймо, майбутнє – це наше рішення сьогодні», – сказав Олександр Горбунов.

На форумі порушували чимало актуальних питань. Зокрема, про сільське господарство не з чуток знають Олександр Шевченко, депутат Братолюбівської сільської ради Долинської ОТГ, та Олег Медяник, засновник торгової марки «СВІТ-СИР». Проблема вимирання українського села стоїть дуже гостро для нашої держави, і  цей тривожний процес вимагає негайного втручання, підкреслили спікери у своїх промовах.

Олександр Корінний, новоукраїнський міський голова, лейтмотивом своєї промови обрав децентралізацію. «Можна сказати, це єдина реформа, яку успішно розпочали 6 років тому, але, на жаль, успішно згорнули рік тому.  Громади залишилися без підтримки держави. Обирати місцеву владу мають самі жителі, а не політики», – підкреслив  гість форуму.

Про спорт, виховання достойних громадян, основу формування сильної духом особистості розповів Володимир Галімський, президент Кіровоградської обласної асоціації кіокушинкай карате. «Скільки років влада записує на свій рахунок медалі наших спортсменів, при цьому не вклавши майже нічого. Ми хочемо виховувати дітей, які матимуть можливість тренуватися у сучасних залах. Я йду разом з партією, тому що знаю проблеми спорту зсередини  і знаю, як їх вирішити. Разом з такою командою нам під силу це зробити», – сказав Володимир.

Проблеми в освітянській сфері порушила на форумі Наталія Пруднікова, вчитель хімії та біології Великоандрусівської ОТГ. «Форум дає можливість поговорити про важливі речі, в тому числі про сучасну доступну систему освіти.  Ця сфера визначає наше сьогодення і наше майбутнє.  Вона має стати домінуючою у кожній громаді», – підкреслила пані Наталія.

Ірина Озерна, кандидатка юридичних наук, експертка з економічних питань та питань жіночого лідерства в політиці в своїй емоційній промові наголосила, що в сучасному державотворенні у місцевому самоврядуванні жінка здатна бути ефективною: «Хто наводить в домі лад? Жінка. Хто здатен одночасно дбати про всіх членів родини? Наше місто – наш великий дім, і жінка здатна навести в ньому лад, створити комфорт і затишок для всіх його мешканців.  На сьогодні ми бачимо  не досить логічні кроки влади – замість того, щоб перевести систему адміністративних послуг в режим онлайн, понад 70 мільйонів гривень вкладають у величезну будівлю ЦНАП.  Пішоходи гинуть на переходах, бо владі незручно встановлювати світлофори, а масу інших варіантів, які б попереджали водія про «зебру» навіть не розглядають.  Навіщо така влада? Чому у нас досі латають, а не будуть нове? Чому гроші платників податків витрачаються нелогічно і непродумано? Господар міста починає вирішення елементарних проблем з найбільш болючих. До влади повинні прийти інші люди – компетентні і досвідчені».

Наостанок на форумі було прийнято одноголосно рішення про участь партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. «За майбутнє» – це не гучний лозунг, це платформа для реального вирішення  проблем людей і громад», – підкреслив Олександр Горбунов у завершальній промові.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА