Андрій Максюта. Досвід, план розвитку міста та команда

Автор: Нова Газета

Він – молодий та рішучий, наполегливий та амбітний, небайдужий та сміливий. На посаді керівника спецінспекції міської ради Кропивницького вже довів: може і хоче наводити лад у своєму місті. Для цього потрібно більше повноважень та дієвих механізмів. Тому кропивничанин Андрій Максюта вирішив балотуватися на міського голову на виборах-2020. Вірить, що у тандемі з депутатами-однодумцями здатен неабияк прислужитися громаді.

 

– Чому вирішили балотуватися й поборотися за місце очільника Кропивницького? Яка партія вас висунула?

– Багато хочеться зробити, але посада керівника спецінспекції обмежує мене в можливостях робити життя кропивничан комфортнішим. Чимало питань мені вдається вирішувати «на характері». За чотири роки я виріс у плані розуміння того, як функціонує місто та своєї спроможності змінювати його на краще. Протягом каденції вникав у все, працював, а не сидів у соцмережах. Коли надійшла пропозиція йти на вибори від міського лідера «Нашого краю» Андрія Табалова, я погодився. Хочу спробувати вкласти свої знання та вміння на користь громади.

– Які основні пункти вашої програми?

– Вона чітка та лаконічна. Кілька головних пунктів, дуже важливих для мого міста та його жителів. Чистий, безпечний, комфортний, доглянутий та справедливий рідний край.

– Що найперше слід змінити у Кропивницькому?

– Я б, перш за все, створив муніципальну поліцію, підзвітну громаді міста. Треба втілити схему очищення територій: взяти на баланс контейнерні майданчики, вивозити габаритне сміття. Нам потрібна служба, яка матиме право затримувати за засмічення довкілля, ідентифікувати особу. Слід грейдерувати дороги та перейти на контейнерний збір та вивіз сміття у приватному секторі – а це понад 25 тисяч домоволодінь. Комплексна реставрація набережної – вартісний проєкт. Перш за все це проблема з Інгулом. Міський голова має стати акумулятором, який порушує подібні питання й організовує команду на їх вирішення.

– Роботи чимало і на час виборів, і на період наступної каденції. Родина підтримує ваші наміри?

– Так, звісно. Тим паче, що я йду від «Нашого краю». Я п’ять років спостерігав за роботою місцевих обранців від цієї політсили. Вони виконали всі обіцянки, які давали виборцям. Серед цих людей практично немає популістів. Тому і я, і моя родина пишаємося, що мене запросили «нашокраївці». Цю довіру маю виправдати: звик виконувати те, чого від мене очікують. Лише ми самі можемо створити комфортні умови, яких потребує громада, потребує молодь.

Анжела Петрова

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА