Олександр Горбунов: Будуємо, а не латаємо!

Автор: Нова Газета

Команда Олександра Горбунова і партії «ЗА МАЙБУТНЄ» пропонує почати долати розрізненість в облаштуванні дворів багатоквартирних будинків і вулиць приватного сектору.

 

Проєкт «ДВІР МАЙБУТНЬОГО» – це не просто благоустрій території, це те, що здатне об’єднати нас у створенні комфорту, краси та затишку територій, де проживаємо. Представники партії «ЗА МАЙБУТНЄ» пропонують не хаотичне латання доріг, встановлення різних лавок чи гойдалок перед виборами, а єдину концепцію облаштування дворів і вулиць у сучасному стилі.

«Території, де ми мешкаємо, мають відповідати сучасним потребам людей. Автомобілі не повинні стояти на клумбах – для них потрібні цивілізовані парковки поряд з будинками. Люди похилого віку хочуть відпочивати у затишних зелених куточках, а діти – гратися на нових майданчиках. Усіх нас об’єднує єдине бажання – жити в більш комфортних умовах. Час будувати нове, а не латати старе. Пропоную почати зміни з власного двору», – розповів про своє бачення розвитку міста лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в області Олександр Горбунов.

Тож, якщо ви мрієте про сучасний дизайн свого двору, про комфортну територію зі зручними парковками і безпечним дитячим майданчиком, спортивною зоною і красивим місцем для відпочинку, долучайтеся до проєкту «ДВІР МАЙБУТНЬОГО» і створюйте свою мрію вже зараз.

Кожен мешканець будь-якого населеного пункту області має можливість надати своє бачення розвитку території – створити свій проєкт сучасного двору. Намалювати чи зпроєктувати… Олівцем чи фарбами... Від руки чи на комп’ютері... Ескізи своїх ідей можна надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Кращі проєкти стануть основою для їх реалізації.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА