НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД

Автор: Нова Газета

Із надією, що Україна не стане «Титаніком»

Минулого тижня українці дізналися імена нових міністрів, які виводитимуть Україну із кризи, перемагатимуть у війнах (економічній, геополітичній, інформаційній) і повертатимуть віру народу до влади. Уже зараз зрозуміло, що криза 2008 року, непереливки 2014-го – це лише квіточки порівняно з тим, до чого нам варто готуватися у 2015-му. То до чого ж готуватися українцям?

 

 

Особливостями бюджету-2015 вже можна лякати на ніч замість страшилок: зараз і негайно Прем’єр вимагає від міністерств продумати, як можна скоротити витрати на 25%. А це значить, що можуть заморозити розміри соціальних виплат, призупинити дію державних цільових програм, одним словом, буде скорочено і оптимізованого чимало видатків у всіх сферах. І навіть у сфері медицини та освіти.

Урядовці обіцяють відійти від радянської системи соціального забезпечення, розпочати негайні реформи і зробити спочатку боляче, а тоді – буде легше. «Нова газета» підготувала інфографіку, за допомогою якої почнемо знайомство із персонами нового Уряду. Сподіваємося, новоспечені міністри проведуть корабель під назвою «Україна» поміж айсбергами, і він не перетвориться на черговий «Титанік»…

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА