Генеральне прибирання, відновлення соціальних магазинів, місткі автобуси…

Автор: Нова Газета

Новий міський голова Кіровограда озвучив свої плани

 

Минулої п’ятниці Кіровоградська міська рада сьомого скликання провела свою першу сесію. Перед розглядом питань порядку денного новообраний міський голова Андрій Райкович вступив у права очільника міста: отримав посвідчення та склав присягу.

Дисципліна і рішуче керівництво, сміливі і амбітні проекти, свіже мислення і прозорі енергійні дії – так озвучив він свої головні принципи роботи у зверненні до громади після прийняття присяги.

У перерві між ранковим та післяобіднім засіданнями вже колишній очільник міста, секретар міськради Іван Марковський урочисто передав Андрію Райковичу ключі від робочого кабінету та символічну булаву. По обіді депутати розглянули питання порядку денного: відкоригували міський бюджет, створили дві робочі групи, що повинні напрацювати проекти Регламенту та Положення про постійні комісії Кіровоградської міської ради.

Рішучість у керуванні міським господарством міський голова почав проявляти вже наступного дня, позбавивши багатьох підлеглих вихідного дня, призначивши нараду з ними. Під час неї він озвучив кілька ініціатив. Перше доручення пана Райковича стосувалося відродження системи соціальних магазинів. Таких закладів торгівлі в місті буде п’ять, і вони повинні забезпечуватися товарами за соціальною ціною. Термін  готовності початку роботи магазинів – 20 грудня поточного року.

Також голова заявив, що влада не допустить, щоб обласний центр перетворився на звалище кіосків. Крім цього, він заявив, що у місті не буде торговельних об’єктів, з яких не сплачують податки. Задля цього Андрій Райкович доручив провести інвентаризацію усіх МАФів, а також розробити механізм демонтажу незаконно встановлених споруд.

Також, він пообіцяв, що на вулиці обласного центру повернуться місткі автобуси. Андрій Райкович озвучив результати попередніх домовленостей із власниками транспортних підприємств щодо передачі частини великих автобусів на баланс ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія». Водночас «ЄТК» передасть міській раді 50% статутного фонду, що дозволить міській владі впливати на її діяльність.

Уже в понеділок на черговій апаратній нараді Андрій Райкович доручив перевірити роботи з будівництва паліативного відділення (хоспісу) Центральної міської лікарні на Фортечних валах. Його повинні здати до початку нового року. За словами міського голови, є величезна потреба у такому закладі для тяжкохворих кіровоградців. І поки дозволяє погода, необхідно активізувати будівельні роботи. До речі, нагадаємо, Андрій Райкович під час передвиборчої кампанії обіцяв збудувати хоспіс на території Лісопаркової.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА