Монологи війни. Мелітополь: «Вони вивозять все, навіть ворота знімають!»

Пані Оксана вже більше 20 років живе на Кіровоградщині, куди переїхала ще молодою. Це рідний край її чоловіка, а за стільки років – рідний і для неї. На малій батьківщині – в Запорізькій області – залишилася її матір і сестра з інвалідністю, дядько з родиною, друзі дитинства і чимало знайомих. Раніше жінка один-два рази на рік відвідувала рідню.

Детальніше...

Програма USAID DOBRE продовжить працювати в Україні наступних три роки

Програма DOBRE працює в Україні уже 6 років. Міжнародні засновники проєкту і надалі планують підтримуватиме українські громади у їхньому прагненні до розвитку в умовах нових викликів. Протягом наступних трьох років DOBRE працюватиме із 60 громадами у 10 областях, в тому числі і в Кіровоградській.

Детальніше...

Янголи-охоронці Донбасу: історія порятунку цілого батальйону з-під Волновахи

Від початку повномасштабного вторгнення росії в соціальних мережах чи не кожен пост має військову тематику. В цих дописах волонтери збирають воїнам кошти на дрони, зброю, одяг, рідні – на лікування та реабілітацію, громади пишаються нагородами, які захисники отримують за свої бойові заслуги, або ж оголошують жалобні дні за тими, хто вже ніколи не повернеться.

Детальніше...

Як залізничник зі Знам’янки перетворює “металобрухт” на бойові машини для ЗСУ

Журналісти вже не раз бували в гостях в Олександра, а от Новій газеті вдалося потрапити до нього в майстерню саме тоді, коли в його роботі розпочався новий етап.

Детальніше...

Із «нуля» – у Ригу

Олександрівські волонтери доправили розтрощене авто 93 бригади в Латвію.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА