Врятувати дівчинку, що мріє погладити кита…

Три роки тому, у розпал окупації Донбасу, родина Бур’яненків переїхала з Антрацита до Кропивницького. Тут вони досить швидко і гармонійно стали повноправними кропивничанами – звикли до розміреного темпу життя в нашому провінційному (порівняно з іншими обласними центрами) місті, адаптувалися до нових умов.

Детальніше...

«Гуртожиток порожнім не буде»

Із початком воєнних дій на Сході ЄС став союзником України у розв’язанні гуманітарних проблем нашої країни. Свої зусилля наші європейські партнери спрямували на допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...

«Спочатку було легше, адже люди думали, що ще повернуться додому»

Влада досить часто звітує про успішні вирішення проблем переселенців із Криму й Донбасу. Позитивні цифри і репортажі, щасливі обличчя внутрішнь опереміщених – це все чудово. Однак «Нова газета» поцікавилася ситуацією, як-то мовиться, знизу.

Детальніше...

Родина переселенців: Нічого з того, що залишилося в Антрациті, не варте, щоб ризикувати зараз туди повертатися

У жовтні 2015 року Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки й співробітництва в Європі (ОБСЄ) вперше констатувала повернення вимушених переселенців у місця свого постійного проживання на Донеччині та Луганщині. За результатами моніторингу, за два тижні 1200 жителів Станиці Луганської повернулися в рідне місто.

Детальніше...

ПСИХОЛОГ ОЛЕНА ОСИПЧУК: «РІЗНИЦІ МІЖ ДІТЬМИ З ДОНБАСУ ТА КІРОВОГРАДА НЕМАЄ»

«Нова газета» неодноразово писала про важливий для нашої області проект «У дбайливій оселі – діти веселі», ініційований групою переселенців зі Сходу. Нагадаємо: за сприяння громадської організації «Спільна дія», Кіровоградської міської ради та фінансової підтримки Stabіlіzatіon Support Servіces, «КримSOS» та за підтримки Фонду стабілізації конфлікту та безпеки британського уряду в Кіровограді відбулися тренінги для шкільних психологів та родин, які приїхали до нашого міста у зв’язку з небезпекою життя на Донбасі.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА