Колишній кропивницький спецпризначенець виготовляє «пронизані кулями» склянки

Куля впивається у міцне скло. Невеличка склянка виглядає, ніби стоп-кадр фільму і за секунду постріл має зруйнувати її вщент. Після завершення контракту кропивницький спецпризначенець Ігор Єрьомін вирішив спробувати, на перший погляд, неможливу справу – розплавлювати скло.

Детальніше...

«Ми зобов'язані винести пораненого тоді, коли всі інші сидять в окопі», – кропивницький студент-медик про свою службу в АТО

Артур із Кропивницького, відвоювавши в АТО добровольцем та після полкової медичної служби, повернувся до рідного міста, щоб продовжити вивчати медицину. У Донецькому медичному університеті, який теж привела сюди війна.

Детальніше...

«Гуртожиток порожнім не буде»

Із початком воєнних дій на Сході ЄС став союзником України у розв’язанні гуманітарних проблем нашої країни. Свої зусилля наші європейські партнери спрямували на допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...

Врятувати дівчинку, що мріє погладити кита…

Три роки тому, у розпал окупації Донбасу, родина Бур’яненків переїхала з Антрацита до Кропивницького. Тут вони досить швидко і гармонійно стали повноправними кропивничанами – звикли до розміреного темпу життя в нашому провінційному (порівняно з іншими обласними центрами) місті, адаптувалися до нових умов.

Детальніше...

Родина переселенців: Нічого з того, що залишилося в Антрациті, не варте, щоб ризикувати зараз туди повертатися

У жовтні 2015 року Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки й співробітництва в Європі (ОБСЄ) вперше констатувала повернення вимушених переселенців у місця свого постійного проживання на Донеччині та Луганщині. За результатами моніторингу, за два тижні 1200 жителів Станиці Луганської повернулися в рідне місто.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА