Врятувати дівчинку, що мріє погладити кита…

Автор: Нова Газета

Три роки тому, у розпал окупації Донбасу, родина Бур’яненків переїхала з Антрацита до Кропивницького. Тут вони досить швидко і гармонійно стали повноправними кропивничанами – звикли до розміреного темпу життя в нашому провінційному (порівняно з іншими обласними центрами) місті, адаптувалися до нових умов.

Протягом усього часу пані Наталя, Ігор і донька Олександра робили все, щоб наблизити перемогу над російськими агресорами – Наталя з чоловіком працювали разом із волонтерами в «Кулінарній сотні Кіровоградщини», Олександра брала участь у різних соціальних проектах.

У Кропивницькому родину Бур’яненків спіткало ще одне випробовування – хвороба доньки. Ще з народження в Саші виявили кілеподібну деформацію грудної клітини, проте з віком деформація стала розвиватися і лікарі забили на сполох. Як виявилося, у зв’язку зі стрімким ростом Олександри (дівчинці скоро виповниться 17 років) терміново потрібна операція. Лікування проводитимуть у столичному інституті травматології та ортопедії. Її вартість – 22 тисячі гривень.

Саша – дивна у хорошому розумінні дівчинка. З великими, повними віри й надії очима, творча і по-дівочому ніжна. Мріє погладити кита і вірить у те, що добро обов’язково переможе зло. Кропивницький називає теплим місто і вважає, що її дім – саме тут. Підтвердження цього – її намір вступати до Центральноукраїнського педагогічного університету, на факультет іноземних мов.

За сприяння волонтерки Тетяни Сили родині Бур’яненків удалося зібрати половину суми. Навіть кілька гривень допоможуть зібрати повну суму…

Рахунок мами:  Бур’яненко Наталія, картка ПриватБанку: 473121910368 0975.
 тел. 099 92 91 928

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА