У Кропивницький приїде учасниця конкурсу «Мiс свiту на вiзку–2017»

Автор: Нова Газета

Із 31 жовтня по 2 листопада у Кропивницькому з візитом перебуватиме володарка титулу «Мiс краса Україна–2016 на візку», учасниця «Мiс свiту на вiзку–2017», яка отримала титул «Мiс індивiдуальнiсть», фотомодель Оксана Кононець. До обласного центру вона привезе  соцiальний проект «Нескорена краса».

 

У серпні 2012 року життя Оксани Кононець змінилося кардинально, маленька помилка призвела до великої біди. У той день у результаті нещасного випадку вона отримала важкий перелом шийного відділу хребта, параліч, роки реабілітації та лікування. Утім, дівчина зрозуміла, що час не стоїть на місці, а інвалідний візок не є перешкодою для досягнення заповітних мрій та задумів, поставлених цілей та реалізації планів. Зараз її життя активне й насичене. Оксана Кононець має дві вищих освіти, брала участь в реаліті-шоу на ТБ, стала переможницею Всеукраїнського конкурсу краси для дівчат в інвалідних візках, активно будує кар’єру фотомоделі, співпрацює з фотографами, бере участь в рекламних зйомках одягу та прикрас, а також веде свій б’юті-блог. Своїм прикладом Оксана намагається мотивувати тих, хто зневірився, і в неї чудово це виходить! Також дівчина відкрила благодійний фонд «Нескорені», напрямком якого є інтегрування людей з проблемами опорно-рухового апарату в сферу фешн-і б'юті-індустрії України.

Мета проекту «Нескорена краса», який Оксана планує презентувати у Кропивницькому, полягає в тому, щоб зробити цей свiт кращим, добрiшим i красивiшим. Особистiсть i гiднiсть людини йдуть далеко попереду хвороби, i коляска є всього лише засобом пересування i не є перешкодою красi, любовi, особистому щастю, можливостi бути реалiзованим, подорожам, професiйному i спортивному росту. Героїнi проекту – сильнi i рiшучi дiвчата з рiзних куточкiв країни, якi пересуваються на візку.

Оксана Кононець планує відвідати обласний госпіталь ветеранів війни, побувати у місцевих соціальних центрах, навчальних закладах та відкрити фотовиставку «Нескорена краса» в обласній бібліотеці ім.Чижевського.

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА