«КОЛИ ПОВЕРНЕТЬСЯ ТАТО?»: у Кропивницькому показали фільм про родини військовополонених

Автор: Нова Газета

Документальний фільм підготував проект «Факти тижня. Сто хвилин з Оксаною Соколовою» в рамках благодійної ініціативи на підтримку сімей українських заручників.

20-хвилинна стрічка розповідає про переживання та біль полону 5 сімей військово-службовців. Серед героїв фільму і кропивничанка Катерина Глондар, дружина спецпризначенця Сергія Глондаря. Автор фільму – журналіст Євген Лєсной, продюсер – Оксана Соколова.

«Ми приїхали підтримати дружин військовополонених. Розуміємо, як їм важко. Я сам був у полоні і розумію, що таке моральна підтримка. Там майже щодня тобі кажуть, що ти нікому не потрібен, що ти став не на ту сторону, що тебе забули. І ця моральна підтримка має велике значення не лише для полонених, але і для їхніх рідних, які знаходяться тут. Я знаю, протягом року, що я був у полоні, дівчата спілкувалися між собою і підтримували один одного. І зараз ми не можемо забути один одного. Вірю, що на цьому побудується наше суспільство», – зазначив Герой України Володимир Жемчугов.

Під час бойових дій на Сході України Володимир Жемчугов провів 30 спецоперацій зі знищення військових об’єктів та особового складу ворога. 29 вересня 2015 року під час чергового завдання та спроби захоплення противником він підірвав себе, внаслідок чого зазнав тяжких поранень – втратив кисті обох рук і зір. Бойовики захопили його непритомного.

Свої слова підтримки висловили і дружини звільнених військовополонених Наталія Бесараб та Наталія Герасименко. Остання просить лиш про одне – вірити, вірити та ще раз вірити. «Я дуже вас прошу, тримайтеся. Я не вірила, що це буде зі мною.  Я – не вірила. Але це збулось, Юліє. Це збудеться. Повір мені», – звернулася жінка до дружини полоненого Олександра Корінькова Юлії.

До перегляду фільму долучилися військові, школярі, волонтери та небайдужі кропивничани. Зал, у якому презентувалася стрічка, був заповнений вщент.

Олег КОЗУПЛЯКА

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА