Житло для АТОвців і переселенців стане доступнішим?

Автор: Нова Газета

В обласному центрі хочуть добудувати 144-квартирний будинок по вул. Васнецова, 8. Про це під час презентації Програми забезпечення молоді, учасників АТО та переселенців повідомив директор Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в Кіровоградській області Артем Погребнюк.

 

За І квартал 2018 року в регіональному управлінні Держфонду зареєстрували 55 сімей, які висловили бажання взяти участь у програмі. За інформацією з офіційного сайту відомства, право на кредитування має сім’я, у якій чоловік і дружина віком не старші 35 років. Термін повернення кредиту – до 30 років. Відсоткова ставка або ж часткове погашення суми зобов’язань за кредитом з бюджетних коштів залежить від кількості дітей у сім’ї.

За словами Артема Погребнюка, під реалізацію згаданої програми у розпорядженні Фонду в Кропивницькому є дві ділянки, які вони готові передати для будівництва. Одна з них – із недобудовою по вулиці Васнецова, 8. «Наразі виготовляється проектно-кошторисна для залучення інвестицій для будівництва», - зазначив Погребнюк. Також він додав, що управління нацполіції та держслужби з надзвичайних ситуацій висловили бажання взяти участь у програмі шляхом передачі для будівництва своїх недобудованих об’єктів.

Водночас додає, що для ефективної роботи державної програми необхідна допомога і підтримка місцевої влади. Тому Держфонд звернувся до неї із проханням прийняти міську програму спів фінансування із міського бюджету.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович висловив готовність долучитися до реалізації програми, але не у плані безпосереднього фінансування будівництва. За його словами, роль міста у діяльності програми базуватиметься на пошуку та передачі земельної ділянки для роботи Фонду, а також на залученні коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації.

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА