Бобринець і Новоукраїнка відзначили Дні міст

Автор: Нова Газета

Міські громади отримали чудові подарунки від народного депутата 

 

Весело й урочисто минулих вихідних святкували Бобринець і Новоукраїнка свої дні народження. У Новоукраїнці, де, крім Дня міста, відзначали ще й триріччя створення ОТГ, заходи розпочалися із вшанування загиблих воїнів-земляків: покладанням квітів на могили та поминальною службою у храмі. В обід у палаці культури «Ювілейний» розпочався урочистий святковий концерт. Свої артистичні таланти демонстрували самодіяльні й професійні колективи. За традицією керівництво ОТГ відзначило подяками й подарунками кращих жителів громади. А вісьмох новоукраїнців нагородили грамотами народного депутата Станіслава Березкіна. У вітальному слові він наголосив, що Новоукраїнська громада, за всеукраїнським рейтингом, посідає одне з чільних місць з-поміж усіх ОТГ країни.

– Бажаю вам здоров’я, благополуччя, удачі! Нехай здійсниться у вашій громаді все найкраще!  Миру всім нам! І щоб наші матері ніколи не плакали по полеглих захисниках Батьківщини, – сказав Станіслав Березкін.

На доважок до слів він передав подарунок від свого благодійного фонду «Добротвір», який добре послужить громаді, – автобус. 

Такий самий подарунок від депутата отримали й бобринчани. Шістьох жителів громади народний депутат відзначив почесними грамотами. День свого міста й ОТГ бобринчани відсвяткували на центральному стадіоні райцентру. До початку святкування у Свято-Миколаївському храмі  відбувся молебень по загиблих у війні на Донбасі і під час Євромайдану. Від церкви урочистою ходою люди пройшлися центром міста, покладаючи квіти до пам’ятників воїнам. Урочистий концерт відкрив колектив обласної філармонії «Зоряни», який запросив Станіслав Березкін. Продовжили дійство місцеві майстри танцю й співу.

Наш кор.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА