ЧОГО ЧЕКАТИ В 2019-МУ?

Автор: Нова Газета

2019 – рік Жовтого Водяного Кабана – передбачає радикальні зміни в житті самотніх людей. Знайти вірного супутника на все життя допоможе ця тварина. Успіх в облаштуванні особистого життя прогнозується всім без винятку знакам зодіаку.

 

Що ж стосується фінансової сторони, то в цьому плані гороскоп застерігає від надмірних витрат. Кабан пропонує дуже добре обдумувати всі покупки. Якщо буде можливість, краще зберегти кошти на завтрашній день.

На роботі все має бути добре. Однак Кабан не хоче сидіти на місці. Часті відрядження, поїздки, тренінги або курси будуть відбуватися протягом 2019-го року. Однак не будуть марними такі старання. Премії, кар’єрний ріст, можливо, і збільшення окладу чекають тих, хто віддає себе роботі.

Зекономлені кошти краще вкласти в якусь справу. Як приклад, можна назвати: якісний ремонт, покупка автомобіля, збільшення житлової площі, придбання дачі тощо.

Швидше за все, 2019-й рік стане роком технічних відкриттів. Неймовірні наукові прориви трапляться і в сфері медицини. Все більше, здавалося б, безнадійних ситуацій вдасться вирішити з допомогою нових медикаментів.

Великих успіхів людству в рік Кабана вдасться досягти, долаючи космічні простори. Найцікавіші таємниці вчені відкриють людству в галузі астрофізики.

 

Важливі події в новому році

Складна політична ситуація на Сході України нарешті вирішиться. Оскільки Кабан (Свиня) – не агресивна тварина, з великою ймовірністю конфлікт буде врегульовано мирним шляхом. Зруйновані райони швидко почнуть відновлюватися, і вже через кілька років все знову стане на своє місце.

 

Як поводитися у новому році?

Астрологи рекомендують проводити максимум часу на вулиці. Це можуть бути як прогулянки парком, так і лісом. Безумовно, принесе користь для матеріального стану та фізичного самопочуття робота на городі. Нова хвиля підйому чекає всіх, хто зайнятий в аграрній промисловості.

Кабани (Свині) люблять компанію, але і спокій. Тобто заняття не повинні бути екстремальними або надміру активними.

Категорично забороняється брати будь-які кредити, особливо, якщо стабільної роботи в людини немає. У цей рік з поверненням боргу буде складно, адже ця тварина дуже скупа.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА