ОЛЕКСАНДРА ВОРОНОВА. ХОДИТИ – ОДНА МРІЯ НА ДВОХ

Автор: Нова Газета

Нова підопічна фонду «Дивожиття» – Олександра Воронова із Кропивницького. Їй тринадцять. Все своє життя дівчинка пересувається в інвалідному візочку. Після року медики поставили Саші діагноз «ДЦП, спастичний тетрапарез».

 

– Вагітність була запланована, протікала добре. Після огляду гінеколога вночі у мене почалися перейми. О п’ятій ранку я народила недоношену дівчинку – семимісячну. Пологи були тяжкими… Коли донька народилася – не плакала, був крововилив. Її реанімували і лише потім вона закричала. Після пологів ми залишалися у лікарні два місяці, – розповідає мама дівчинки Світлана. – Ми лікуємося із самого дитинства. Місяць – вдома, місяць – у лікарні. Їздили у Миколаївський реабілітаційний центр, обстежувалися у Харкові. У Кременчуці робили операцію – подовжували м’язи на ногах і руці. Після реабілітацій Саші ставало краще. Ми вчимося ходити за ручку, стояти. Самостійно вона не стоїть, лише з опорою. Якщо тримати за руку, може зробити кілька кроків. Це хороший показник. Навчити ходити можна – в нас великий потенціал. Потрібні лише реабілітації…

Два роки тому помер батько Сашуні. Важкий період, болючий… Світлана не працює, адже весь час проводить з донечкою. Єдиний дохід – пенсія і допомога брата.

До фонду «Дивожиття» Світлана прийшла з проханням про допомогу у зборі коштів на реабілітацію своїй дівчинці. Потрібно продовжувати, йти далі, не зупинятися на півшляху… І ми всім серцем хочемо допомогти Сашуні і її мамі здійснити їхню мрію – зібрати кошти для реабілітації у міжнародній клініці ім. Козявкіна. Сума, яку потрібно зібрати, – 12900 грн.

 

РЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:

ПАТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок: 26003052916748

МФО: 323583

Код за ЄДРПОУ: 42467845

Призначення платежу:
 «Благодійна допомога для
Олександри Воронової»

ЄДИНА картка ПриватБанку:
5169 3305 1646 6080

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА