У Кропивницькому відбудеться перший молитовний сніданок

Автор: Нова Газета

15 березня в обласній філармонії вперше пройде молитовний снiданок. Участь у ньому візьмуть представники десяти релiгiйних конфесiй у мiстi – Православна церква України, Українська греко-католицька церква, Християнська греко-католицька церква, єврейська община мiста, мусульманська релiгiйна громада, баптисти, адвентисти сьомого дня, Союз слова Божого України, Християнська церква перемоги.

 

«На перший молитовний снiданок ми запрошуємо очiльникiв мiста та областi, лiдерiв думок, пресу та громадськiсть. Але акцентуємо увагу саме на лiдерах думок, бо від них залежить мир, єднiсть, порозумiння. Їхньою присутнiстю вони продемонструють бажання миру в країнi. Прагнемо, аби своїм прикладом лiдери думок показали, що це дiйсно потрiбно. Гадаю, нам усе вдасться», – зауважив єпископ Кропивницький та Голованівський Марк.

Протопресвiтер Кiрово-градський УГКЦ, парох парафiї Рiздва святого Iвана Хрестителя УГКЦ Кропивницького отець Iван Третяк та регiональний єпископ «Союзу Церква Божа України» Микола Литвин наголосили на тому, що такi молитовнi снiданки є гарною нагодою попросити миру для нашої держави.

«Зараз дiйсно є проблеми в країнi. I нам просто необхiдна допомога вiд Бога. I це абсолютно нормально звернутися до Всевишнього з цим проханням», – додав Микола Литвин.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА