Томограф «Софія»

Автор: Нова Газета

 

Жителів Кіровоградщини просять підтримати ініціативу щодо придбання МРТ-апарата для Кіровоградської обласної дитячої лікарні

 

Відповідну петицію із назвою «Народний томограф «Софія» зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих електронних петицій 19 лютого.

23 листопада 2018 році в реанімації обласної дитячої лікарні померла трирічна Софія Зайченко. Лікарям не вдалося вчасно діагностувати хворобу через відсутність томографа у медзакладі. Дівчинка перебувала у комі, тож була нетранспортабельна для проведення томографії в іншому закладі.

Мати дівчинки, Тетяна Зайченко, ініціювала звернення до голів Кіровоградської обласної ради та ОДА з проханням виділити кошти на придбання апарату МРТ. Протягом трьох днів ініціативній групі вдалося зібрати 2965 підписів у свою підтримку. Через актуальність питання депутати спершу прописали у пояснювальній записці до бюджету області на 2019 рік придбання томографа, але у підсумку вирішили виділити мільйон гривень на забезпечення безкоштовною послугою МРТ пацієнтів дитячої обласної лікарні у приватних закладах.

Учасники ініціативної груп «Народний томограф «Софія» не змирилися з відмовою депутатів обласної ради і створили електронну петицію на підтримку придбання апарата МРТ.

«Просимо вас підтримати громадську ініціативу «Народний томограф «Софія», яка вже отримала 2965 живих підписів, та підписати електронну петицію про придбання магнітно-резонансного томографа (МРТ) для Кіровоградської обласної дитячої лікарні за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році. P.S. Зауважимо, що головним джерелом наповнення будь-якого місцевого бюджету, в тому числі і бюджету Кіровоградської області, є податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), тому громада має право визначати пріоритети щодо витрат грошей, які вона заробляє! А народні обранці – депутати обласної ради – мають нарешті почути своїх виборців!» – йдеться у тексті петиції.

Станом на 12 березня петицію підписали 273 особи із 700 необхідних. Збір підписів триватиме ще 67 днів.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА