У Кропивницькому вперше відбувся молитовний сніданок

Автор: Нова Газета

Спільно помолилися за мир в Україні та процвітання Кіровоградщини представники десяти конфесій, військові, волонтери, громадські діячі та політики.

 

Першим слово мав духовний лідер кропивничан єпископ Кропивницький та Голованівський Марк. Він зазначив, що у різноманітті не варто бачити підставу будувати стіну. Мета такого заходу – за спільною трапезою познайомитися зовсім різним людям, знайшовши єдність. «Сьогодні ми будемо молитися за владу, бо ми делегували їй свої повноваження, за мир – це те середовище, в якому ми хочемо перебувати, і за дітей», – зазначив владика Марк.

Ведучими дійства стали відома культурна діячка і волонтерка Анжеліка Рудницька та народний депутат, ініціатор проведення сніданку Олександр Горбунов. Під час заходу слово мали народні депутати, представники духовенства (святі отці з Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Християнської греко-католицької церкви, єврейської общини мiста, мусульманської релiгiйної громади, баптисти, адвентисти сьомого дня, Союз слова Божого України, Християнська Церква перемоги) та  військові. Стоячи і оплесками присутні вітали легендарних військових 3-го полку спеціального призначення ім.Святослава Хороброго Вадима Довгорука та Василя Петринка (на фото). Обидва наші земляки після важких поранень, російського полону та тривалої реабілітації повернулися на службу, для обох Бог і молитва – це набагато важливіше, ніж просто слова.

«Нас усіх об’єднує війна. Там, на війні, молитва присутня завжди. І вранці, і в обід, і ввечері ми молилися. Навіть у 14-му році, коли ми не мали бронежилетів і касок, ми мали молитву і натільний хрестик. З нами Бог і з нами перемога», – зазначив Вадим Довгорук.

Організатори сподіваються, що перший молитовний сніданок у Кропивницькому стане початком традиції проведення подібних заходів.

Фото зі сторінки заходу у Фейсбуці

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА