Закладання храму Архистратига Божого Михаїла

Автор: Нова Газета

Днями у Помічній релігійна громада міста разом із єпископом Кропивницьким та Голованівським Марком провели спільну молитву перед початком будівництва храму Православної церкви України. Закінчити його спорудження планують до кінця року. Частину коштів для будівництва виділив благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір».

 

«Багато скептиків казатимуть: «А чи потрібен зараз храм? А може, почекаємо завершення війни?» Ми маємо розуміти, що для доброї справи завжди є багато перешкод. А коли буде на часі? Усе, що можемо зробити доброго – робімо зараз, а не відкладаємо проблеми, щоб їх вирішували наші діти. Маємо ставити гарні цілі, об’єднуватися навколо них, і тоді буде результат. Сьогодні починаємо будівництво храму Архистратига Божого Михаїла. Пам’ятаймо, що гарний храм – це добре, але найцінніше в ньому – справжні християни, які, подібно родині, збираються на спільну молитву. Храм – це ваша спільна власність. Долучайтеся до будівництва, доглядайте і піклуйтеся про нього», – сказав владика Марк.

Разом із єпископом Марком перший камінь для будівництва заклав народний депутат України Станіслав Березкін. Від благодійного фонду для спорудження храму він передав сертифікат на 300 000 грн.

«Я щиро радий долучитися до будівництва цього прекрасного храму, який стане чудовим доповненням вашої громади. Громади, яка робить добру справу і об’єднана благородною метою, – звернувся до присутніх Станіслав Березкін. – Тут дуже гарне місце. Сподіваюся, що вже цієї осені на цьому місці стоятиме храм і ми всі разом будемо молитися в ньому».

Благодійний фонд «Добротвір»

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА