У Тишківці «Добротвір» влаштував свято для малечі

Автор: Нова Газета

28 травня у Тишківській об’єднаній територіальній громаді стартувала акція до Міжнародного дня захисту дітей, яку щороку організовує благодійний фонд народного депутата України Станіслава Березкіна «Добротвір».

 

До місцевого Будинку культури з Тишківки та навколишніх сіл приїхало близько трьохсот дошкільнят та учнів початкових класів. Тут на них чекала інтерактивна вистава «Бука» від Кіровоградського академічного обласного театру ляльок. Дітки мали змогу не лише побачити, а й самі долучилися до створення цікавої повчальної історії.

Як розповіла вихователька дитячого садка «Берізка» (с. Андріївка) Наталія Володимирівна, ця вистава – чималий крок у розвитку дитини, оскільки культурне життя в селах залишає бажати кращого.

«Нам дуже сподобалося! Радіємо, що подібні вистави привозять і показують нашим діткам. Хочеться, щоб вони розвивалися не гірше за міських. Ми вдячні «Добротвору» за піклування і, як тільки благодійний фонд знову організує якийсь цікавий захід, то обов’язково привеземо і наший діток», – ділиться емоціями вихователька.

Маленьким глядачам сподобалися усі герої. І основний мотив вистави вони теж зрозуміли. «Не треба ображати інших чи битися. Треба дружити, ділитися і допомагати», – пояснює маленький Нікіта.

«Мені найбільше сподобалася білочка, тому що вона дружелюбна і смішненька. А зайчику я б порадила дружити з іншими і бути добрим, дуже добрим», – додає юна Сабріна.

Після перегляду вистави діти отримали солодкі подарунки від благодійного фонду народного депутата України Станіслава Березкіна «Добротвір» – сік і цукерки.

Представник фонду Наталія Брайченко розповіла, що цього року, як і завжди,  «Добротвір» планує привітати з Міжнародним днем захисту дітей маленьких мешканців з Новоукраїнського, Бобринецького, Вільшанського, Компаніївського, Добровеличківського, Кропивницького районів та селища Нового. 

Олег Козурляка, фото автора

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА