З піснями, танцями та солодощами: у селищі Новому відкрили дитячий майданчик та реконструйований парк

Автор: Нова Газета

Вечір 16 липня у селищі Новому був по-справжньому «гарячим». Здавалося, що на урочисту подію до місцевого парку прийшли чи не всі місцеві жителі. І не дивно, адже на такий подарунок вони чекали вже давно. Селищний парк, який протягом тривалого часу був у занедбаному стані, отримав нове дихання, а люди – чудове місце для відпочинку. Тут з’явилися акуратні доріжки і зручні лавки, а головне – новий сучасний дитячий майданчик.

 

Реконструкцію здійснили за підтримки БФ «Добротвір». На запрошення благодійного фонду привітати новенців приїхали солісти Кіровоградської обласної філармонії, фіналісти проєктів «Х-Фактор» та «Голос країни».

До вітальних слів долучився і народний депутат України Станіслав Березкін. «Бажаю вам усім гарного настрою, добра та благополуччя», – звернувся він до новенців.

Артисти заряджали гостей заходу потужною і драйвовою атмосферою до пізнього вечора. І якщо дорослі насолоджувалися концертом більш стримано, то юні новенці відпочивали на повну, танцюючи біля сцени та граючись на новому майданчику. Також уся малеча отримала смачні подарунки від благодійників – морозиво.

 

Наш кор.,  фото «НГ»

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА