У Малій Висці відбувся Фестиваль добрих практик громад Кіровоградщини

Автор: Нова Газета

До участі в заході долучилися представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти з восьми громад-партнерів Програми DOBRE Кіровоградщини (Маловисківська, Смолінська, Компаніївська, Новоукраїнська, Помічнянська, Дмитрівська, Новопразька, Бобринецька громади), члени молодіжних рад, представники місцевих громадських організацій тощо.

 

Під час фестивалю відбулися тематичні майстерні змін, ярмарка громадських ініціатив, візійна сесія з представниками органів місцевого самоврядування на тему стратегічного розвитку громади та дієвих інструментів залучення громадян до прийняття рішень. Також на захід завітав керівник Програми DOBRE Беррі Рід, який взяв участь в урочистому нагородженні громад–лауреатів конкурсу «Громада участі».

Незабутню атмосферу події додали креативні локації, серед яких гастрономічна та мистецька.

Організатори Фестивалю – громадська спілка «Громадські ініціативи України», Агенція сталого розвитку «Хмарочос», регіональні партнери Програми USAID DOBRE у Кіровоградській області у реалізації проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», Маловисківська міська ОТГ – громада-партнер Фестивалю.

Фото зі сторінки Фейсбук агенції
сталого розвитку «Хмарочос»

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА