Медпрацівники почали отримувати 300% зарплати за роботу з пацієнтами з COVID-19

Автор: Нова Газета

За словами начальника обласного департаменту охорони здоров'я Олега Рибальченка, виплати відбуваються у всіх госпітальних базах, які лікують таких пацієнтів.

 

«Усі виплати відбуваються за рахунок керівника закладу, якими є комунальні неприбуткові підприємства, туди залучаються гроші НСЗУ та інші дохідні частини, в тому числі підтримка з місцевих бюджетів, – повідомив він під час відеотрансляції на Фейсбук-сторінці ОДА. – Також у нас є розподіл додаткової субвенції, яку ми отримали з держбюджету, де, окрім інсуліну та виплат за підтримку комунальних закладів, які контрактують з НСЗУ, теж для всієї області будуть розподілені більше 20 мільйонів. З метою дофінансування контрактів з НСЗУ виключно на зарплату. Це може використатись теж для доплати медпрацівникам».

Як повідомив голова ОДА Андрій Балонь на своїй фейсбук-сторінці, субвенція спрямовується за трьома цільовими напрямами: понад 19 млн грн розподілено між містами обласного значення та районами на відшкодування вартості ліків для хворих на діабет, майже 40 млн грн – для закладів, що фінансуються за медичною субвенцією (обласне дитяче патанатомічне бюро, регіональний Центр громадського здоров'я, обласне бюро медико-соціальної експертизи, обласне бюро судмедекспертизи та будинок дитини нового типу), близько 21 млн грн – для лікарень.

Кошти за двома останніми цільовими напрямами головні лікарі в тому числі зможуть використати для нарахування зарплати медпрацівникам, які лікують хворих на коронавірус.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА