Пророцтва на 2021 рік для України

Автор: Нова Газета

У світлі останніх подій з коронавірусом і нестабільністю політичної ситуації в країні пророцтва і прогнози для України від найсильніших екстрасенсів цікавлять кожного. Володіючи інформацією, ви зможете зробити відповідні висновки і прийняти правильні рішення.

 

 

 

 

 

 

Ванга 

За пророцтвами Ванги, у 2021 році Україна зазнає великих змін у всіх сферах життя, цей рік стане початком відродження сильної і процвітаючої країни. Провидиця також заявила, що президент України зіткнеться з труднощами через нечесних людей, які хотіли б даремно його оббрехати.

У передбаченнях жінки також міститься інформація про пандемію. Болгарська віщунка стверджує, що вірус зникне, як тільки люди стануть об'єднуватись проти нього, почнуть думати не лише за себе, а й за здоров'я інших.

Що стосується майбутнього України в політичному руслі, то у 2021 році відносини між Росією і Україною будуть далі напруженими, проте кровопролиття бути не повинно. Також відбудуться зміцнення міжнародних зв'язків з іншими державами.

Влад Росс

Відомий астролог Влад Росс каже, що 2021 рік стане для України початком економічного піднесення та всебічного розвитку. За переконаннями Росса, особливість 2021 року в тому, що це перший рік можливого залучення західних інвестицій в Україну. Єдиною перепоною цьому може стати війна, яку потрібно завершити.

2021 рік для українців має стати втіленням мрії в реальність. Цей рік буде дуже важливим і переломним. З'являться нові тренди і можливості.

«Я завжди говорив, що економічне процвітання України триватиме двадцять років, і точкою відліку стане 2021 рік. Старт економічного зростання України, набуття незалежності від інших країн, в тому числі від Росії, буде після дня народження нашої країни, 24 серпня.

2021 рік обіцяє Україні великі можливості, інвестиції, зміцнення гривні ближче до осені. Є велика ймовірність, що прихід до влади Джо Байдена в США в корені змінить ситуацію на Донбасі. І нарешті війна між Україною і Росією закінчиться.

Також я раніше передбачав, що в 2021 році впаде режим Володимира Путіна.

Для нашої країни і президента Володимира Зеленського найскладнішими точно будуть перші три місяці – січень, лютий, березень. Навіть квітень може зачепити. А ось після 27 квітня різко знизиться смертність від коронавірусу. Ми почнемо звільнятися від цієї гидоти.

Швидше за все, буде невелика третя хвиля по світу вже восени. Але, з великою часткою ймовірності, України вона торкнеться  менше».

Павло Глоба

Павло Глоба ж навпаки стверджує, що якихось різких змін в Україні чекати не варто. Українці загалом будуть жити трохи краще, але проблеми все ж не дадуть підвищити рівень життя. В будь-якому випадку, суспільство прагнутиме кращого, тож очікуються стрімкий розвиток та великі успіхи у сфері технологій.

Астролог наголошує, що рівень безробіття все ж залишиться на поточному рівні, але тільки через лінощі деяких громадян.

Велику роль для економіки України в 2021 році зіграють хлібороби, адже рік обіцяє бути врожайним. Завдяки хорошим чорноземам українці зможуть вирощувати велику кількість різних культур в неймовірних обсягах.

Астролог також коментує стан медицини України. У попередньому році країна не була готова до пандемії – рівень медичної допомоги, кваліфікації лікарів бажали кращого. Цього року все зміниться. Відбудуться певні реформи, що дадуть змогу зробити медицину доступнішою для громадян.

Глоба наголошує, що у 2021 році українцям потрібно переглянути свій спосіб життя. Тому астролог рекомендує спочатку зосередитися на менших задачах і намагатися вирішити питання підвищення якості життя. Якщо українці належним чином стануть поважати себе і свою працю, вони зможуть вибрати правильний напрямок розвитку, який приведе їх до світлішого майбутнього.

Хаял Алекперов

2020 рік став досить тяжким для всіх, тому кожен сподівається, що 2021-й буде добрішим і сприятливішим.

За словами Хаяла, рік Білого Металевого Бика буде легшим, аніж попередній. Крім того, очікується справжній весільний бум в Україні:

«Бик у східній культурі вважається символом нових починань, удачі, раптового щастя, хороших новин. А тому є всі шанси, що 2021 рік порадує українців позитивними змінами в багатьох сферах.

У плані фінансів не варто розраховувати на манну небесну. Швидше за все, благополуччя і збільшення доходів прийдуть не відразу, і не до всіх. Обранці Бика в цьому плані – ті, хто отримує задоволення від процесу заробляння грошей. Той же, кого цікавить виключно грошовий бік питання, може бути розчарований.

Що стосується політичної ситуації, то тут все таємне може стати явним. Цілком імовірно, що рік не раз здивує українців цікавими фактами, які до цього навмисне замовчувалися. Але в цілому 2021 рік – відмінний час для того, щоб зробити правильні висновки про минуле й будувати нове, щасливе майбутнє».

Відьма Ольга

З передбачень Ольги стало відомо, що найсерйозніші випробування для країни почнуться після зміни уряду. Протистояння в політиці негативно позначаться на житті населення.

Проблеми вирішаться за допомогою згуртування громадян. Для збереження цілісності і незалежності кордонів населення повстане проти уряду. Екстрасенс впевнена, що країна може сподіватися на повернення Луганської та Донецької областей, ситуація з Кримом залишиться такою ж складною.

 

 

 

 

Михайло Левін

Він каже, що Україну чекають дуже важкі часи, які вимагають не тільки від державної влади, а й від самого народу активних і рішучих дій і єдності. Саме 2021 рік буде найскладнішим, а після нього вже почнуться перші поліпшення.

Провидець вважає, що політикам не вдасться укласти дуже важливі домовленості і прийняти основоположні постанови, навести необхідний лад в державі, і саме цей фактор викличе обурення серед звичайних громадян.

Можливо, почнуться акції, протести і пікети. Михайло застерігає і каже, що народу варто довіритися своєму правителю і подивитися на ситуацію з іншого боку. Тільки повна довіра і єдність дозволять уникнути чергової революції. З часом держава зможе вийти на новий економічний рівень, йому будуть доступні нові ресурси і можливості. Однак шлях до кращого майбутнього буде довгий і тернистий, повний випробувань.

Астролог Марина Скаді

 У 2021 році відбуваються серйозні зміни в політичній та економічній сферах, нерідко пов'язані з втратами, труднощами, перешкодами. Але наша країна стає соціально зрілою, знаходить своє місце під сонцем.

2021 для України – рік структурування після серйозної кризи. У цей період відбувається перевірка, чи готові ми будувати долю за власним сценарієм або підемо звичним шляхом – залежності від інших країн.

Протягом року ймовірні мирні протести, але кардинальної зміни політичного ладу в країні не буде. Активна участь невеликої частини населення призведе до зміни нинішніх ситуацій у відносинах з іншими країнами, будуть виявлені основні проблеми, які заважають планованому зростанню. Зрештою, уряд критично оцінить свої цілі, досягнення і невдачі, після чого відбудеться звільнення від негативного впливу ззовні.

Рік почнеться з перезавантаження влади в Україні, що принесе позитивні зміни, з'явиться можливість перевірити правильність обраного курсу. Але тільки в об'єднанні опозиційних і керівних сил можна намітити реальні плани на майбутнє. У перші місяці року триватиме падіння, а помітний прогрес і відновлення економіки в Україні почнеться з середини 2021 року.

З квітня 2021 вирішиться стресова і навіть драматична ситуація, пов'язана з COVID-19 і наслідками коронавірусу. Економічна криза, яка сталася восени 2020, виявиться останньою глобальною негативною подією за останні кілька років.

Що стосується Донбасу і Криму – особливих змін не буде. Хоча взаємні дії, спрямовані на завершення збройного конфлікту, дозволять створити всі необхідні умови для проведення конструктивних переговорів.

 

Взагалі Україну чекає дійсно хороше майбутнє, але заради його досягнення треба буде докласти великих зусиль. Тому майже всі прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів є досить позитивними, але вони свідчать про те, що 2021 і кілька наступних років виявляться досить складними для всього українського народу.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА